[ad_1]

اپراتور فرودگاه سن پترزبورگ برنامه پاداش این شرکت هواپیمایی را بررسی کرد

پولکوو تقریباً همه تخفیف ها را برای خطوط هوایی روسیه لغو کرد ، اما برای تخفیف های خارجی آن را افزایش داد. بازیکنان داخلی می گویند ، این از توسعه ترجمه های بین منطقه ای پشتیبانی می کند

عکس: الكساندر دمیانچوك / TASS

عکس: الكساندر دمیانچوك / TASS

اپراتور در فرودگاه Pulkovo “North Capital Air Doors” (VVSS) برنامه جایزه را تغییر داد. این از جدید مقررات توسعه خطوط هوایی شبکه مسیر در Pulkovo ، که به طور رسمی منتشر شده است.

به عنوان یک نتیجه از تغییرات در شرایط خدمات حمل و نقل روسی و خارجی به طور یکسان ایجاد شده است ، از مشاور خطی چندین شرکت هواپیمایی که RBK با آنها مشخص شده است نتیجه می شود. این نتیجه به این دلیل است که هزینه سرویس دهی پروازهای بین المللی برای شرکت های هواپیمایی خارجی در پولکوو با استفاده از آموزش تخفیف برای پروازهای تحت رژیم “آسمان باز” (به این شرکت اجازه می دهد مسافران و ترافیک را بین صفحات دو طرفه بدون فرود در کشور منتقل کند ثبت نام او) ، که بود معرفی کرد در Pulkovo با آغاز سال 2020 ، به سطح شرکت های روسی کاهش می یابد. صحت تخمین ها RBC تحلیلگران یکی از بزرگترین شرکتهای هواپیمایی و خطوط هوایی روسیه را تأیید می کند.


بزرگترین شرکت هواپیمایی ارزان قیمت اروپا درخواست پرواز به روسیه را داده استعکس: Krisztian Bocsi / AP

سرویس مطبوعاتی نیروی هوایی به RBC گفت که وظایف استراتژیک فرودگاه Pulkovo در حال توسعه انتقال ترافیک مسافر (شامل پروازهای خارج از کشور) و ارتباط مستقیم هوایی با منطقه روسیه است. در حال حاضر ، تقریباً 65٪ از تردد مسافران در فرودگاه Pulkovo شامل خدمات حمل و نقل منطقه ای است. Arifs جهت های منطقه ای از سال 2017 ، نزدیک تر ، به مدت چهار سال بدون تغییر باقی مانده است. در همان زمان ، این شرکت یک برنامه بازاریابی ارائه می دهد که برای شرکت های هواپیمایی دارای شرایط خاص تخفیف ارائه می دهد. ” نماینده بی بی سی گفت ، برای شرکتهای هواپیمایی روسی ، حتی در شرایط تغییر در برنامه بازاریابی ، از نظر تعرفه همچنان یک مزیت رقابتی قابل توجه است.

بعداً ، پس از انتشار مقالاتی در وب سایت RBC ، نماینده بی بی سی تأیید کرد که متو تغییر خیابان Pulkopoto تخفیف های جدید خدمات فردی و فرودگاه را برای جمع آوری هزینه های خدمات نگهداری گاوها تغییر داد. این ، البته ، رویکرد قیمت یکسان نیست: قیمت پرواز برای یک حامل بین المللی ، حتی با اعمال حسابداری تخفیف برای پروازهای تحت “آسمان باز” از دو تا چهار برابر بیشتر ، برای روسیه “، – او گفت.

رئیس نیروی هوایی لئونید سرگئف در سپتامبر 2019 به RBC گفت ، که با هزینه “آسمان باز” و پروازهای حامل های ارزان قیمت اروپا تا سال 2025 می تواند سالانه 6 میلیون گردشگر اضافی را به سن پترزبورگ جذب کند. پولکوو اولین فرودگاه در قسمت اروپایی روسیه بود که این رژیم در آن فعالیت می کند. سپس شرکت هواپیمایی ارزان قیمت WizzAir از برنامه ایجاد پایگاه در پولکوو خبر داد.

چه وعده های پولکوو را تخفیف می دهد

شرکتهای هواپیمایی خارجی که تحت رژیم آسمان باز پرواز می کنند ، Pulkovo بسته به میزان جابجایی سالانه مسافران ، تخفیف 88 تا 97٪ را ارائه می دهد. آنها برای اطمینان از ایمنی هواپیمایی و سرویس گذرگاه به هزینه پرداخت می شوند. این دو مقاله تقریبا 75 درصد از کل هزینه های فرودگاه Pulkovo در سال 2019 را تشکیل می دهند ، دنبال می کند از او گزارش سالانه.

برای دریافت حداقل تخفیف (88٪) تعداد مسافر ، بنابراین خطوط هوایی خارجی باید دیواری باشند. شخص در سال در این حالت ، خدمات پرواز برگشت (رفت و برگشت) وسیله نقلیه خارجی با هزینه پرواز بین المللی که توسط شرکت هواپیمایی روسیه انجام می شود قابل مقایسه خواهد بود. برای حداکثر تخفیف (97٪) جریان مسافر سالانه باید به 2 میلیون نفر برسد.

تعرفه موقت استفاده از فرودگاه و اطمینان از ایمنی هواپیمایی برای خطوط هوایی خارجی به ترتیب برای هر مسافر 14.1 و 6.87 یورو و با حداقل تخفیف – 1.7 و 0.8 یورو است. برای شرکت های هواپیمایی روسی که پروازهای بین المللی از پولکوو انجام می دهند ، نرخ عوارض افزایش یافته است. یا به ترتیب 1.98 و 4 یورو با نرخ CBR در 24 دسامبر.


وزارت حمل و نقل با کشورها برای “آسمان باز” Pulkovo تصمیم گرفتعکس: الکسی دانیچف / RIA Novosti

شرکت های هواپیمایی خارجی هزینه اصلی فرودگاه را به یورو پرداخت می کنند. اگر نرخ ارز یورو یک رول کاهش یابد ، هزینه های سرویس پروازهای شرکت های هواپیمایی خارجی که در “آسمان باز” پرواز می کنند ، به 0.6٪ کاهش می یابد و اگر نرخ ارز یورو 10 روبل کاهش یابد. – تعرفه برای خارجی ها و وضعیت پایین تر ، وقتی در هواپیماهای روسی است ، به شرح زیر است انتظار izv.

برنامه جدید پاداش Pulkovo حامل های خارجی است که در حالت “آسمان باز” پرواز نمی کنند ، امکانات منظم جدید بین المللی (تخفیف از 10 تا 50٪ تعرفه پرواز و فرود) ، مسیرهای بین المللی بین المللی که پیشنهادات گرافیکی را انجام می دهند برنامه ها (از 20 تا 40٪ تخفیف در تعرفه پرواز). برای خطوط هوایی روسیه ، فقط پاداش حمل و نقل از طریق مسافران جابجایی Pulkovo اعمال می شود – 15٪ تخفیف در تعرفه استفاده از فرودگاه.

نظر شرکت های هواپیمایی روسیه در این باره چیست؟

نماینده آن به RBC گفت ، هواپیمایی روسیه به عنوان بزرگترین و اصلی ترین شرکت هواپیمایی Pulkovo ، در سیاست تجاری فرودگاه اختلاف نظر ندارد. “به ویژه یک مسئله جزیره در دوره عدم پیچیدگی بین المللی و انتقال کل افت در دوره شرایط اپیدمیولوژی پیچیده ، وجود دارد. تصمیم برای افتتاح بیشتر دستگاه های جدید “روسیه” توسط یک شرکت با تجزیه و تحلیل حسابداری از شرایط مالی خدمات پرواز در فرودگاه Pulkovo گرفته خواهد شد “، – گفت: نماینده” روسیه “. به گفته وی ، در برخی موارد برنامه های بازاریابی در فرودگاه در دسترس این ارائه دهنده قرار نمی گیرد.

برنامه بازاریابی فعلی Pulkovo به طور موثری توسعه بیشتر شبکه بین منطقه ای Pulkovo را مسدود می کند و نماینده بزرگترین شرکت خصوصی هواپیمایی ، S7 Airlines را تأیید می کند. به گفته وی ، این وسایل نقلیه در پروازهای درخواستی زودتر به دریافت پاداش ادامه می دهند ، اگرچه فرودگاه هیچ امتیازی برای افتتاح مسیرهای داخلی جدید ارائه نمی دهد. البته ، منفی است که از اقتصاد جهت های جدید پرواز پرش می کند »، – نماینده نماینده موافق است. “فرودگاه Pulkovo علاقه مند به توسعه مسیرهای داخلی است ، که پشتیبانی فعال بازاریابی ، ارتقا of امکانات ، و همچنین تجزیه و تحلیل برای توسعه بخش های منطقه ای از خطوط هوایی را تأیید می کند ،” – گفت: نماینده نیروی هوایی.

به دلیل عدم تنظیم تعرفه در پولکوو (سرویس ضد انحصاری فدرال) لغو شد یک نماینده شرکت گفت: تنظیم مقررات مسکو و مقصد بین المللی از اول ژانویه 2020) ، رشد هزینه های خدمات حمل و نقل در سال جاری و محدود مربوط به بیماری های همه گیر ، S7 با اخاذی به میزان قابل توجهی حضور خود را در سن پترزبورگ کاهش می دهد. در حال حاضر در ژانویه 2021 این شرکت مسیر مسیر را از این فرودگاه کاهش می دهد – با نه تا سه مسیر (در سال 2019 این شرکت هواپیمایی در 21 مسیر پرواز می کند). سال بعد ، S7 همچنین تمام هواپیماهای خود (چهار هواپیمای Pulkovo) را مورد بازرسی قرار داد.

در ژوئن 2020 ، Pulkovo به تنها بزرگترین فرودگاه تبدیل شد که باعث افزایش نرخ پروازهای مسکو و مقاصد بین المللی برای شرکت های روسی در طی شیوع ویروس کرونا شد ، نوشت روزنامه ایزوستیا. برای اعلام افزایش نرخ که آنها را در پروازهای مناطق با 2017 فهرست نمی کند.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *