[ad_1]

پس از تأیید تنظیم کننده ایمنی غذایی بلوک ، کرم های غذایی برای مصرف انسان ، حشرات به منوی میزهای غذاخوری اروپا راه پیدا می کنند.

اعلام روز چهارشنبه به این معنی است که لاروها – در واقع لاروهای سوسک – می توانند به زودی آسیاب شده و به عنوان آرد غنی از پروتئین برای تهیه ماکارونی و نان استفاده شوند و یا به طور کامل در سیب زمینی سرخ کرده و سایر دستورات غذایی مصرف شوند. مراحل بعدی شامل اخذ تأییدیه برای بازاریابی و برچسب گذاری و امضای تصمیم سازمان ایمنی غذایی اروپا توسط کمیسیون اروپا است.

این راه حل آسانسوری را برای شرکتهایی مانند Micronutris ، مزرعه حشرات خوراکی فرانسوی که اقدام به استفاده از آنها کرده و سایر شرکتهای نوپا از جمله AgriProtein Protix مستقر در آفریقای جنوبی و یک شرکت فرانسوی دیگر Ynsect ارائه می دهد که در حال ساخت مزرعه جدید با ظرفیت تولید بیش از 100000 است تن اشکالات در سال است.

شاید س biggerال بزرگتر این است که آیا اروپایی ها مایلند اشکال بخورند – صبحانه ای که مدت هاست در مناطقی از آسیا و آمریکای لاتین محبوب است – حتی اگر به صورت آرد خرد شوند.

جیووانی سوگاری ، محقق در زمینه مدل های اجتماعی و مصرف کننده در دانشگاه پارما در ایتالیا ، گفت که بسیاری از آنها ممکن است در ابتدا دشوار باشند. وی گفت: “دلایل شناختی ناشی از تجربه اجتماعی و فرهنگی ما وجود دارد كه اصطلاحاً” عامل یوك “نامیده می شود و باعث می شود تصور خوردن حشرات برای بسیاری از مردم اروپا دافعه باشد. “چنین نگرشی می تواند با گذشت زمان و مواجهه تغییر کند.”

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *