[ad_1]

چگونه ارتش برای حل این مسئله برنامه ریزی می کند

منابع گفتند: RBC به دلیل محدودیت در انتقال اطلاعات شخصی و عدم دسترسی به یک پایگاه داده واحد ، نمی توانند کدهای QR را دریافت کنند.

عکس: سرگئی فادیچف / TASS

عکس: سرگئی فادیچف / TASS

سربازان وزارت دفاع با مشکل به دست آوردن کد QR روبرو هستند که برای بازدید از کافه ها و رستوران ها در مسکو ، منطقه مسکو و بسیاری از مناطق دیگر لازم است. سه منبع نزدیک به وزارت دفاع در مورد عدم امکان دریافت کدهای QR به دلیل محدودیت های ارائه شده در قانون برای انتقال اطلاعات شخصی به سربازان ، به RBC گفتند. دو سرباز از وزارت دفاع و یکی از اعضای خانواده یک سرباز دیگر نیز در مورد عدم امکان دستیابی به کدهای QR در مسکو به RBC گفتند.


WHO نشتی را رد نکرد. بهترین برای همه گیری 16 ژوئیه

یک منبع نزدیک به یکی از ادارات مربوطه این موضوع را تأیید کرد ، تصریح کرد که مشکل با کد QR فقط ارتش را تحت تأثیر قرار می دهد ، این کار بر کارمندان دولت وزارت دفاع تأثیر نمی گذارد.

“مشکلات مربوط به مسئله انتقال اطلاعات شخصی به بخشهایی است که مسئول تولید کدها هستند. وزارت دفاع نمی تواند داده ها را به کارمندان واحدهایی که کار آنها به رازداری مربوط است انتقال دهد. بر این اساس ، ارتش نمی تواند کدهای QR دریافت کند. “

به گفته این منبع ، ادارات مربوطه ، از جمله بلوک اجتماعی دولت ، در حال حاضر در حال بررسی گزینه های حل این مشکل هستند. وی گفت ، با توجه به سطح بالای واکسیناسیون در ارتش ، یک راه حل ویژه ممکن است معادل سازی وضعیت سرباز با وجود کد QR باشد.

در ماه ژوئن ، سرگئی شویگو ، وزیر دفاع ، واکسیناسیون تقریباً 93٪ از پرسنل نظامی روسیه و اعضای خانواده آنها را اعلام کرد. وزارت دفاع قبلاً گفت ، همه 134000 سرباز تا اواسط ژوئیه واکسینه می شوند.


تعداد مرگ و میر ناشی از COVID در روز در روسیه یک رکورد جدید ثبت کرده استعکس: دیمیتری روگولین / TASS

RBC سوالات خود را به خدمات مطبوعاتی وزارت بهداشت و دفتر معاون نخست وزیر مربوطه تاتیانا گولیکووا ارسال کرد.

یک منبع در وزارت دفاع گفت: “این مشکل با این واقعیت بیشتر می شود که م institutionsسسات پزشکی اداری به سیستم خودکار اطلاعات پزشکی یکپارچه متصل نیستند و همه سربازان بیمه نامه پزشکی اجباری ندارند.”

سربازانی که واکسینه شدند و کد QR دریافت نکردند ، به RBC گفتند که در بهار تیم های سیار از موسسات پزشکی اداری آنها را با Sputnik V واکسینه کردند ، اما اطلاعات در این باره به مقامات شهری یا خدمات کشوری داده نشد.


اکنون بدون گواهی واکسیناسیون در چه مناطقی و در کدام مناطق امکان پذیر نیستعکس: ولادیمیر اسمیرنوف / TASS

علاوه بر این ، برخی از کارمندان وزارت دفاع بیمه نامه های درمانی اجباری در دست ندارند ، واکسیناسیون بدون آن غیر ممکن است در یک کلینیک غیرنظامی زیرا این بخش شرکت بیمه خاص خود را دارد ،
این منبع گفت: “اغلب واحدهای نظامی در شهرهای بسته ، دور از محدوده شهر ، جایی که بیمارستان یا واحد پزشکی فعالیت می کنند ، مستقر هستند.”

بعداً ، سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع اعلام كرد كه بخش اصلی پزشكی نظامی این بخش و بخش فناوری اطلاعات در تالار شهر مسكو در حال حاضر به دنبال راه هایی برای حل این مشكل هستند. وزارت دفاع گفت: “در حال حاضر ، سربازانی که تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفته اند و در سازمان های پزشکی نظامی وزارت دفاع روسیه در برابر عفونت ویروس کرونا واکسینه شده اند ، می توانند کدهای QR را در پورتال رسمی شهردار و دولت مسکو دریافت کنند.”

سرویس مطبوعاتی اضافه کرد که وزارت دفاع ، همراه با وزارت بهداشت ، به کار “برای حل مسئله پذیرش نظامیان واکسینه شده علیه COVID-19 و خدمت در مناطق دیگر کشور ، کد QR از طریق یک درگاه واحد از خدمات ایالتی و شهری. “


کرملین با واژه های “ما به اندازه کافی از خودمان داریم” برای پذیرش واکسن های خارجی پاسخ دادعکس: آندری لیوبیموف / RBC

پیش از این ، RBC گزارش داده بود كه كارمندان FSB و FSO با مشكلاتی در به دست آوردن كدهای QR روبرو شده اند و این امر به این دلیل است كه همه كلینیك های دپارتمان به سیستم UMIAS متصل نیستند. به گفته یک منبع نزدیک به FSB و یک منبع نزدیک به FSO ، بنابراین بسیاری از خدمات ویژه به کلینیک های عادی در محل زندگی خود مراجعه می کنند.

بلوک توصیه ویدیو

سیستم QR code در تاریخ 28 ژوئن در منطقه صوفیه معرفی شد. این امکان را به شما می دهد که از رستوران ها و کافه ها استفاده کنید و همچنین در مراسم های گسترده بیش از 500 نفر شرکت کنید. اگر تست PCR برای این بیماری نتیجه منفی نشان داد ، اگر واکسن تزریق شده باشد یا بیماری ویروس کرونا بیش از شش ماه قبل رخ داده باشد ، می توان کدهای QR را بدست آورد.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *