[ad_1]

سیدنی – استرالیا برای مهار ویروس کرونا به یکی از پرخاشگرانه ترین برنامه های قرنطینه در جهان اعتماد می کند. اکنون یک رهبر می خواهد با اسکان مسافران بازگشتی در اردوگاه های شهرهای دور ، جلوتر برود ، زیرا نسخه های جدید Covid-19 موفقیت کشور را تهدید می کند.

نخست وزیر کوئینزلند می خواهد اردوگاه ها را برای کارمندان منابع به عنوان مراکز انزوا در بوته های از راه دور ، جایی که دما می تواند به 100 درجه فارنهایت برسد ، تعیین کند. این به دنبال شیوع ویروس کرونا ویروس بسیار واگیر در یک هتل قرنطینه ای در بریزبن ، سومین شهر بزرگ و پایتخت ایالت استرالیا ، با حدود 2.5 میلیون نفر جمعیت است.

آناستازیا پالاشچوک ، که در اواخر ماه اکتبر مجدداً به عنوان نخست وزیر کوئینزلند انتخاب شد ، گفت: “من فکر می کنم با این تنش جدید ، ما باید همه گزینه ها را روی میز بگذاریم و این گزینه های منطقی و منطقی است.” از Covid-19.

ایده استفاده از اردوگاه های از راه دور نشان می دهد که چگونه رهبران در مناطقی که ویروس را خرد کرده اند ، اقدامات شدیدتری را برای محافظت از مردم در برابر ویروس کرونا که در انگلیس و آفریقای جنوبی ظاهر شده و از آن زمان به کشورهای بیشتری گسترش یافته است ، در نظر می گیرند. مسافرانی که به استرالیا بازمی گردند در حال حاضر به مدت 14 روز در هتل ها ، اغلب در نزدیکی فرودگاه های شهر اسکان داده می شوند.

کوینزلند تقریباً چهار ماه است که بدون مورد تحویل محلی ، هنگامی که یک نظافتچی در یک هتل قرنطینه در بریزبن برای نسخه جدید انگلستان مثبت است ، در حال اجرا است. موارد بیشتری دنبال شد و 129 نفر از افراد منزوی به زودی به هتل دیگری منتقل شدند و قرنطینه تمدید شد.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *