[ad_1]

اعتیاد به عصبانیت می تواند شما را از بین ببرد

برچسب ها: # عصبانیت ، # اعتیاد

3 آوریل 2021 | از: veritaholic | علوم پایه بدون شرح

(پیت راس ، متوسط)

مشاهده متن اصلی

این حزب دنیا را گیج می کند. طرفداران او از این کشور متنفر هستند. مردم خیلی خودخواه هستند. ما به اندازه کافی برای فقرا مراقبت نمی کنیم. حقوق زنان کافی نیست. حقوق مردان کافی نیست. آنها نژادپرست هستند. این کلاس ها امتیازات خود را نمی دانند. رئیس جمهور یک متجاوز است. سرمایه داری از همه به استثنای 1٪ برتر بهره برداری می کند.

مردم عصبانیت را دوست دارند زیرا احساس می کنند انسان هوشمندی هستند که عصبانی هستند. عصبانیت باعث می شود که احساس کنم دنیا را می شناسم و بیش از دیگران از آن مراقبت می کنم. این باعث می شود شما مانند کسی به نظر برسید که می داند چگونه دنیا باید بهتر شود. این باعث می شود که به نظر برسید فرد مناسبی برای مکان مناسب برای تغییر جهان هستید. آنها که یک نفر را نازی ، جنسیت طلب یا عقب می نامند ، ادعا می کنند که این حقیقت را می گوید ، نه نظر خود شما. وقتی به کسی اشاره می کند و زندگی او را نابود می کند ، می گوید انجام چنین کاری طبیعی است.

این یک سطح جدی از استکبار است.

اما بزرگترین مشکل خشم امروز استفاده از آن به عنوان سلاحی توهین آمیز است. خشم مانند جنون گسترش می یابد. دلیل این امر خشم یک احساس قدرتمند است که باعث می شود افراد عمل کنند. به همین دلیل ، نیروهای سیاسی به جای یافتن پاسخی برای مسئله ، راهی آسان برای تحریک نفرت و خشم نسبت به سایر نیروها انتخاب می کنند. شرکت ها نیز از آن استفاده می کنند. آنها سعی می کنند از خشم شما برای فروش چیزهایی استفاده کنند. تبلیغات ناموفق ژیلت یا تبلیغات Nike Colleen Capernik قصد دارند تا کاربران آگاه اجتماعی را به مشتری تبدیل کنند.

نایک پس از تبلیغات فروش 31٪ رشد کرد و ارزش شرکت 6 تریلیون افزایش یافت. آیا آنها واقعاً تبلیغات را برای ادعای ارزش اجتماعی انجام داده اند؟ آنها از خشم شما برای بدست آوردن پول کلان استفاده خواهند کرد.

البته بزرگترین گناه در رسانه ها است. اما اگر برای شما مهم نیست ، آنها همچنین نمی توانند این مدل تجاری را داشته باشند. آنها با این کار که شما مرتباً روی مقالات کلیک کنید ، از تبلیغ کنندگان سود کسب می کنند. به همین دلیل است که همه چیز پر شور می شود و افراد کمتری به دنبال حقیقت می گردند. هرچه عنوانی را بیشتر برانگیخته و احساسات افراد را تحریک کند ، کلیک های بیشتری دریافت می کنید. هرچه بیشتر از این مقاله عصبانی شوید ، بیشتر با افرادی که به دنبال نظر هستند بحث می کنید. این مقاله در حال محبوب شدن در شبکه های اجتماعی است و البته سهم شما را نیز دارد.

موضوع تغییر می کند و روند کار تکرار می شود.

اما به جای اینکه به من بگویید شما را فریب می دهند و باید این کار را متوقف کنید ، من کار دیگری انجام می دهم. اگر هر روز اخبار و شبکه های اجتماعی را مرور می کنید و از اخبار عصبانی هستید یا حتی از طرف دیگران عصبانی هستید ، می پرسم:

حال شما چطور است؟

من واقعا می خواهم بدانم. آیا با آشکار کردن عصبانیت خود با همه مقاله ها ، پسندیدن ها ، RT و نظرات ، زندگی شما کمی بهتر شده است؟ این عصبانیت دقیقاً با شما چه می کند؟ آیا درآمد شما افزایش یافته است؟ آیا با خانواده خود هماهنگی بیشتری پیدا کرده اید؟ آیا زندگی شما تغییر کرده است تا ارزشمندتر باشد؟

آیا با این عصبانیت به نتیجه ای رسیدید؟

فکر می کنم در آخر ، عصبانیت بیشتر عصبانیت کرد. چرا؟ تمام وقت خود را صرف عصبانی شدن می کنید ، طبیعی نیست؟ من همیشه به دنبال قسمت های منفی زندگی ام هستم. چگونه می توانم شادتر باشم؟

چند سال پیش ، من بهترین تصمیمات زندگی ام را گرفتم. تصمیم گرفته شد که از اخبار ، توییتر ، فیس بوک و غیره دوری کنید و برای هر مقاله ای که احساسات دیگران را تحریک کند “دیگر این مطالب را تماشا نکنید” کلیک کنید. شما نمی فهمید که این تصمیم چقدر زندگی من را راحت کرده است. یافتن یک اشتباه در جهان و تلاش برای تغییر آن کاملاً متفاوت از عصبانیت از چیزی است که نمی توانید تغییر دهید یا تأثیر کمی دارد یا کم است.

از وقت و انرژی خود برای بهبود زندگی و زندگی اطرافیانتان استفاده کنید. ما زندگی خودمان را داریم که هرکسی می تواند با گفتار و کردار خود در آن تأثیر بگذارد. او می تواند برای دیگران الگو باشد. شما می توانید آنها را شادتر کنید ، احساس ارزشمندی و اهمیت بیشتری داشته باشند و همچنین با دیگران ارتباط برقرار می کنند. این نیروی قدرتمند حسن نیت است.

اما اگر فقط از همه چیز عصبانی شوید ، این عصبانیت شما را در بر خواهد گرفت. شما فقط با فعالان یا معتادان عصبانیت دیگر که مایل به حضور در کنار شما هستند ، خواهید ماند. دیگران نمی خواهند بدانند از چه چیزی ناراحت هستید فقط به این دلیل که فکر می کنید این مهمترین چیز در جهان است. یک فرد عادی به اندازه کافی در مورد زندگی خود چشمگیر است و نمی خواهد مشکلات دیگری به آن اضافه کند.

البته در این دنیا علاوه بر مشکلی که شما ادعا می کنید چیزهای زیادی وجود دارد که اشتباه است. اما نه شما و نه دیگران نمی توانید خودتان این مشکل را حل کنید. مراسم خشم و شهادت فقط به شما آسیب می زند. می توانم شرط ببندم که چنین وضعیت روحی بر زندگی اجتماعی شما تأثیر می گذارد و شما را بیچاره می کند. امروز هر چقدر این دنیا وحشتناک و آشفته باشد ، بسیار بهتر از حداقل 100 سال پیش است. جهان 100 سال پیش بسیار بهتر از جهان 100 سال پیش است.

این بدان معنی است که دنیا به آن خوبی که می خواهید خوب نمی شود اما حداقل هر روز بهتر می شود. این همان چیزی است که می خواهم به شما بگویم. بیرون بروید و به جای اینکه در صفحه نمایش تلفن هوشمند و مانیتور خود باشید ، بیشتر از خورشید لذت ببرید. درباره مواردی صحبت کنید که باعث خوشحالی شما با دوستانتان می شود. چی با عث خوشحالی شما میگردد. تعادل را در زندگی خود پیدا کنید. همه اینها از خیره شدن به یک صفحه کوچک و عصبانیت و بحث و جدال با مردم درمورد موضوعاتی که در واقع بسیار فوری تر از آنچه در شبکه های اجتماعی می بینید ، یک تجربه راضی کننده تر خواهد بود.

این چیزی است که من سعی می کنم بگویم. عصبانیت شما را معذور نمی کند. این واقعیت که شما نسبت به یک مسئله بیشتر از دیگران عصبانی هستید ، نظر شما را توجیه پذیرتر می کند و نظر طرف مقابل را اشتباه نمی کند. فقط به این دلیل که احساسات یا عقاید شخص دیگری به اندازه شما قدرت ندارند به این معنی نیست که شما یک جنگجو عادل هستید و دیگران احمق هستید.[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *