[ad_1]

چین سال Kovid را از بسیاری جهات قوی تر از آغاز خود به پایان رساند و حرکت خود را به سمت مرکز اقتصاد جهانی تحت سلطه طولانی تر تسریع کرد

در حالی که ایالات متحده و اروپا منتظر بازگشت واکسن ها به وضعیت کامل خود هستند ، چین تنها اقتصادی بزرگ است که انتظار می رود تا سال 2020 رشد کند و به این کشور کمک می کند تا شکاف خود را با ایالات متحده کاهش دهد.

او علیرغم سالها تلاش آمریكا برای ترغیب شركتها به سرمایه گذاری در جای دیگر ، نقش خود را در تجارت جهانی گسترش داد و موقعیت خود را به عنوان یك كارخانه در جهان تقویت كرد. بازار مصرف چین که با بهبود سریع Covid-19 برطرف شد ، همچنان به حرکت خود ادامه می دهد و آن را به محرک اصلی سود شرکت های جهانی تبدیل می کند.

و این کشور موقعیت خود را در بازارهای مالی جهانی تقویت کرده است ، با سهم رکوردی از عرضه های اولیه و لیست های ثانویه در سال 2020 ، سرمایه های کلان وارد سهام و اوراق قرضه و شاخص هایی می شود که حتی از عملکرد قوی ایالات متحده فراتر رفته است.

نتیجه جهانی است که بیش از هر زمان دیگری برای رشد به چین متکی است. طبق پیش بینی های مودیز آنالیز ، انتظار می رود تا سال 2020 ، اقتصاد چین 16.8٪ از تولید ناخالص داخلی جهان را داشته باشد که با توجه به نرخ تورم تنظیم شده است. این در حالی است که بیش از 14.2 درصد در سال 2016 ، قبل از اینکه ایالات متحده و چین وارد جنگ تجاری شوند. انتظار می رود که 22.2 درصد از ایالات متحده باشد که تقریباً از 22.3 درصد در سال 2016 تغییری نکرده است.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *