[ad_1]

روسیه متحد قبل از انتخابات یک گروه بزرگ منطقه ای در خاور دور ایجاد خواهد کرد

یوری تروتنف ، معاون نخست وزیر و نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در خاور دور ، می تواند یک گروه منطقه ای بی سابقه و بزرگ روسیه متحد را در انتخابات دومای دولتی رهبری کند. برنامه ریزی شده است که تقریباً تمام مناطق شرق دور را شامل شود.

یوری تروتنف

یوری تروتنف

(عکس: ولادیسلاو شاتیلو / RBC)

یوری تروتنف ، معاون نخست وزیر و رئیس تام الاختیار منطقه فدرال خاور دور (DFO) می تواند در انتخابات دوما ، رئیس لیست منطقه ای حزب حاکم باشد. یک منبع نزدیک به دولت ریاست جمهوری به RBC گفت ، که توسط دو عضو روسیه متحد و یک گفتگوی دیگر نزدیک به کرملین تایید شده است. در همان زمان ، تروتنف به دومای دولتی نمی رود ، او به عنوان “لوکوموتیو” عمل خواهد کرد.

پیش بینی می شود که این گروه منطقه ای به رهبری تروتنوف شامل 9 منطقه از 11 منطقه در شرق دور باشد: استان آمور ، استان خودمختار یهود ، ترنس بایکالیا ، کامچاتکا ، پریمورسکی ، سرزمین های خاباروفسک ، استانهای ماگادان و ساخالین و چوکوتکا. تاکنون در هیچ یک از انتخابات دوما روسیه متحد گروههای بزرگی ایجاد نکرده است که این همه مناطق را شامل شود.

تصمیم نهایی درباره این گروه در کنگره حزب حاکم در 19 ژوئن در مسکو گرفته خواهد شد.


دوما پیشنهاد می کند انتخابات در حمایت از افراط گرایی ممنوع شودپاول کراشنینیننیکوف

چرا به یک گروه بزرگ منطقه ای نیاز دارید؟

منطق ایجاد یک گروه منطقه ای از این مقیاس به شرح زیر است ، توضیح دو گفتگوی نزدیک به کرملین: جمعیت در خاور دور کم است ، شهروندان تمایلی به رای دادن ندارند ، که بر میزان مشارکت تأثیر می گذارد ، به علاوه روسیه متحد نتایج ضعیفی دارد. منابع RBC گفتند: ایجاد یک گروه بزرگ به رهبری یک شخص معتبر و شناخته شده در منطقه فدرال خاور دور ، شانس حزب را برای کسب کرسی های بیشتر افزایش می دهد.

“مدیران [дальневосточных регионов] نه در قبال انتزاعی مسکو “روسیه متحد” ، بلکه در برابر یوری پتروویچ Trutnev خاص ، که ناگزیر خواهد شد شور و شوق آنها را تحت تأثیر قرار [в положительную сторону]، – یکی دیگر از رابطین RBC را توضیح می دهد. “علاوه بر این ، موفقیت Trutnev به عنوان یک رهبر گروه ، موفقیت سیاست دولت در شرق دور را به طور کلی و نماینده را به عنوان راهنمای وی به طور خاص نشان می دهد.”

انتظار می رود دو منطقه خاور دور ، بوریاتیا و یاکوتیا ، به گروههای منطقه ای جداگانه تبدیل شوند. یک منبع نزدیک به دولت ریاست جمهوری این موضوع را با بیان اینكه “مناطقی با م componentلفه قومی قوی نیاز به رهبران تروئیكا دارند توضیح می دهد. [регионального избирательного списка] در میان افراد محلی ، در حالی که افراد “روسی” آماده پذیرش بهتر نماینده و معاون نخست وزیر در رأس لیست عمومی خواهند بود. [по Дальнему Востоку]”

کرملین و روسیه متحد در واقع از این رویکرد هدایت می شوند ، یکی دیگر از گفتگویان RBC نزدیک به دولت ریاست جمهوری تأیید کرد.

تروتنف یکی از اعضای روسیه متحد است و در انتخابات دوما دولتی 2007 و 2011 در صدر لیست های منطقه ای روسیه متحد در منطقه پرم قرار گرفت. وی در آن زمان وزیر منابع طبیعی بود و پیش از آن نیز فرماندار منطقه و شهردار پرم بود.

چرا بوریاتیا و یاکوتیا گروه های خود را بدست می آورند

تروتنف تنها نماینده مستقل در لیست پارلمان حزب حاکم در انتخابات پارلمانی امسال نیست. این گروه که قرار است منطقه تیومن ، خنتی-مانسیسک و اوکروگ های خودمختار یامال-ننتس را متحد کند ، می تواند توسط نماینده رئیس جمهور در منطقه فدرال اورال ، عضو دفتر شورای عالی روسیه ، ولادیمیر یاکوشف هدایت شود. وی از سال 2005 تا 2018 فرماندار منطقه تیومن بود.


حزب سبز پیش از انتخابات دوما رئیس جدیدی را انتخاب کرد

در ایجاد چنین گروه بزرگ منطقه ای یک منطق وجود دارد: از نظر جمعیت شامل آن بسیار بزرگ خواهد بود ، در حالی که رهبری معاون نخست وزیر و نماینده رئیس جمهور در بالای لیست به خاور دور کمک می کند تا بیشتر شود دیمیتری بادوفسکی ، تحلیلگر سیاسی ، می گوید صندلی ها. “استراتژی توسعه خاور دور یکی از اولویت های کشور است [стратегию] Trutnev را مجسم می کند. برای رأی دهندگان ، استدلال برای افزایش نمایندگی نمایندگان شرق دور در دومای دولتی در متن استراتژی توسعه منطقه می تواند یک انگیزه اضافی باشد [прийти на выборы и проголосовать за партию власти]”، – می گوید متخصص.

در مورد قصد تقسیم بوریاتیا و یاکوتیا به گروههای جداگانه ، بنابراین ، به گفته بدوفسکی ، “ما همیشه سعی کرده ایم بسیاری از جمهوری ها را در گروه های جداگانه رها کنیم ، حتی در سال 2016 ، زمانی که اکثر مناطق در گروه های گسترده شده بودند.”

در انتخابات 2016 ، بوریاتیا گروه جداگانه ای نبود و پس از آن با ترنس بایکالیا و منطقه ایرکوتسک متحد شد. اما در سال 2018 ، جمهوری مانند سرزمین ترانس بایکال ، ترجمه شده این کارشناس گفت ، از سیبری تا منطقه فدرال خاور دور ، “به قیاس با یاکوتیا” ، آنها می خواهند آن را به عنوان یک گروه منطقه ای جداگانه ترک کنند.

ویتالی ایوانف ، کارشناس سیاست منطقه ای ، می گوید ، وضعیت در خاور دور گزینه دیگری برای ایجاد یک گروه بزرگ منطقه ای نشان نمی دهد: جمعیت کم است ، آرا for برای روسیه متحد بد است و هر تصمیم دیگری نتیجه نخواهد داد.

هدف از جدا كردن ياكوتيا و بورياتيا به گروه هاي جداگانه نيز موجه است ، زيرا جمهوري ها هنگامي كه كانديداها به نمايندگي از افراد تيولاتور در راس فهرست باشند رأي بهتري مي دهند.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *