[ad_1]

بورس اوراق بهادار مسکو زمان معاملات OFZ و یوروباند را افزایش می دهد

بورس اوراق بهادار مسکو ، به دنبال بازار سهام ، معاملات بازار بدهی را در جلسه عصر امکان پذیر می کند. رئیس بورس اوراق بهادار مسکو به RBC گفت: انتظار می رود سرمایه گذاران بتوانند در اوایل پاییز تا اوایل پاییز معاملات OFZ و یوروباند را معامله کنند.

عکس: سرگئی بوبیلوف / TASS

عکس: سرگئی بوبیلوف / TASS

بورس اوراق بهادار مسکو قصد دارد جلسه معاملات عصرگاهی در بازار اوراق قرضه را آغاز کند. زمان معاملات ممکن است در پاییز به 23:50 افزایش یابد. یوری دنیسوف ، رئیس هیئت مدیره بورس سهام مسکو ، در این باره به RBC گفت.

در جلسه عصر OFZ و یوروباند در دسترس سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. “ما همچنین قصد داریم زمان معاملات دو کلاس اوراق قرضه OFZ و یوروباند را به 23:50 به وقت مسکو افزایش دهیم و این کار را در اوایل پاییز انجام می دهیم. به این ترتیب ، سرمایه گذاران می توانند برخی از رویدادهای مهم برای بازار جهانی بدهی را که عصرها اتفاق می افتد “برنده” کنند. ” به گفته وی ، هدف از استراتژی بورس اوراق بهادار مسکو “گسترش تعداد ابزارها و افزایش زمان معاملات ، یعنی جالبتر و قابل دسترس بودن بورس سهام برای سرمایه گذاران خصوصی” است.


بانک مرکزی قول داده است “سخت تر” محصولات “ابر” را برای سرمایه گذاران “محکم” کند
<p>الویرا نبیولینا</p>
<p>“/><br />
                  </span></p></div>
</div>
<p><!-- body_median --></p>
<p>اکنون معاملات اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار مسکو طی جلسه اصلی از ساعت 10:00 تا 18:39 با حراج های باز و بسته سنتی (دوره های 10 دقیقه ای قبل و بعد از پایان معاملات ، که طی آن قیمت های افتتاحیه و بسته شدن) انجام می شود مصمم)</p>
<p>پس از شروع جلسه عصر بازار اوراق قرضه ، معاملات در این بازار با مدت معاملات در بورس اوراق بهادار برابر است ، جایی که آنها از 14 ساعت در روز فعالیت می کنند. در بازار سهام ، جلسه معاملات عصرانه در ژوئن 2020 آغاز شد ، این ساعت از 19:00 تا 23:50 کار می کند. همانطور که از اطلاعات معاملات بازار سهام در ماه مه به شرح زیر است ، سهم جلسه عصر برای ماه است <a rel=اختراع شده 8٪ (172 میلیارد روبل از 2.162 تریلیون روبل). حجم معاملات اوراق در همان ماه اندکی کمتر شد اختراع شده 1.2 تریلیون روبل

بازار سهام روسیه اکنون به یکی از موارد مورد علاقه مردم تبدیل شده است: در سال 2020 ، افراد تقریباً 5 میلیون حساب کارگزاری افتتاح کردند که بیش از دو برابر تعداد آنها است. این رشد در سال 2021 ادامه دارد: در ماه مه ، شهروندان 568 هزار حساب با تعداد 12.4 میلیون نفر افتتاح کردند.

آیا به پیشنهاد مناقصه بیشتری نیاز دارید؟

زمان معاملات به بازارهای دیگر کشیده خواهد شد. بنابراین ، از اول مارس 2021 ، معاملات در بازارهای ارز و مشتقات در بورس اوراق بهادار مسکو از ساعت هفت صبح در دسترس است. “اکنون می خواهیم معاملات را از ساعت هفت صبح به بازار سهام اضافه کنیم. اما همه چیز نه تنها به آمادگی ما ، بلکه همچنین به آمادگی زیرساخت ها ، به آمادگی کارگزاران بستگی دارد. من فکر می کنم جلسه صبح در بازار سهام را تا پایان سال آغاز خواهیم کرد. ” به گفته وی ، این سایت در ابتدا اجازه داد سهام سهام بورس اوراق بهادار مسکو (44 اوراق بهادار) و تقریباً به همان تعداد سهام خارجی در صبح معامله شود و گسترش بیشتر سهام موجود به علاقه سرمایه گذاران بستگی دارد.


بانک مرکزی کنترل بر مشاوران رباتیک سرمایه گذاران خصوصی را تقویت خواهد کردعکس: آرتم گئوداکیان / TASS

دنیسوف گفت: “در نتیجه ، در پایان سال امکان تجارت بیشتر ابزارها در بازارهای سهام وجود دارد: از ساعت 7:00 تا 23:50.”

ایگور پیمونوف ، رئیس دنیای سرمایه گذاری BCS می گوید ، تمدید زمان معاملات در بازار اوراق قرضه یک گام منطقی است ، زیرا اکثر سرمایه گذاران خصوصی نمی دانند که چرا سهام پس از ساعت 19:00 معامله می شود ، اما OFZ ، به عنوان مثال ، این کار را نمی کند. “طبق محاسبات ما ، گردش جلسه عصر OFZ و یوروباند به 5-10٪ از گردش روزانه مشتریان خرده فروشی خواهد رسید ، در حالی که منابع اضافی برای شروع از کارگزار که دسترسی به جلسه عصر را فراهم می کند لازم نیست ، زیرا در در لحظه ای که ابزارهای دیگر در حال معامله هستند ، “گفت.

همانطور که حجم معاملات در جلسه عصر نشان می دهد ، علاقه خاصی به سرمایه گذاران وجود ندارد ، استراتژیست سرمایه گذاری Alor Broker ، پاول وروکین ، بدبین است. وی افزود: بازار اوراق قرضه نیز احتمالاً همان سرنوشت را خواهد داشت.

کنستانتین گلازوف ، مدیر ارشد دارایی در Aton Management ، گفت: “افراد بدون شک علاقه مند خواهند شد ، تجارت در طول روز برای آنها دشوارتر است ، اما وقت شب است.” وی افزود: تامین کنندگان عمده نقدینگی در بازارهای اوراق قرضه – بانک ها – از اشتیاق کمتری برخوردار نخواهند شد. “با این وجود ، سازندگان بازار وجود خواهند داشت. گلازوف نتیجه گیری می کند: سیستم های مدرن نقل قول رباتیک امکان حفظ قیمت برای حجم کم را بدون خطر و هزینه بالا فراهم می کند.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *