[ad_1]

گروه زندن دلایل تقاضا در شرکتهای شبکه را توضیح داد

همانطور که این شرکت توضیح داده است ، جستجو در یکی از فروشگاههای Zenden Group مربوط به یک پرونده جنایی برای فرار مالیاتی بیش از 500 میلیون روبل است. در دادخواست در این پرونده ، شرکت قبلاً در دو نمونه برنده شده است.

عکس: دنیس آبراموف / TASS

عکس: دنیس آبراموف / TASS

روز چهارشنبه ، 16 ژوئن 2021 ، افسران کمیته تحقیق برای منطقه ولادیمیر جستجو و ضبط اسناد را در یک مغازه در زندن در شمال غربی مسکو انجام دادند. فیلم از صحنه منتشر شده در صفحه فیس بوک خود ولادیمیر کوزنتسوف ، رئیس استقبال عمومی کمیساریای محافظت از حقوق کارآفرینان در مسکو برای مبارزه با فساد و امنیت تجاری.

آندری پاولوف ، بنیانگذار گروه Zenden ، واقعیت اقدامات تحقیقاتی قبلی را تأیید کرد و افزود که کارکنان بخش تحقیقات MCP در منطقه ولادیمیر نیز روز چهارشنبه از دفتر این شرکت بازدید کردند ، اما به دلیل همه گیر بودن ، مدیریت از راه دور کار می کند ، جستجو در نزدیکترین فروشگاه بزرگ انجام شد. پاولوف گفت که … در این رویدادها کارمندان بخشهای خدمات مالیاتی فدرال برای مناطق ولادیمیر و سن پترزبورگ نیز شرکت داشتند.

اقدامات تحقیقاتی در یک پرونده جنایی تحت هنر انجام شد. 199.2 قانون مجازات (فرار مالیاتی ؛ حداکثر مجازات حبس به مدت سه سال) در برابر گالینا استوشنووا ، مدیرعامل سابق خانه لباس OOO ، یکی از اشخاص حقوقی گروه Zenden.

RBC درخواستی را به سرویس مطبوعاتی بخش ICR در منطقه ولادیمیر و خدمات مالیاتی فدرال ارسال کرد.


حمله پاولوف: چرا بنیانگذار زنجیره Zenden کفش را در کریمه و سوریه می دوزد
<p>آندری پاولوف</p>
</p>
<p>“/><br />
                  </span></p></div>
</div>
<div class=

Zenden Group به چه چیزی معروف است؟

اکنون توسط آندری پاولوف در سال 1997 تأسیس شد و اکنون کفش تولید می کند و زنجیره های خرده فروشی های Zenden ، Thomas Munz و Mascotte را مدیریت می کند (در مجموع 350 فروشگاه در 120 شهر). کمتر از 15٪ توسط سایت های حق رای دادن گزارش شده است.

این گروه توسط چندین شخصیت حقوقی تشکیل شده است ، از جمله OOO House of Clothes ، یک شرکت عامل ثبت شده در ولادیمیر در زمانی که سرویس مالیات فدرال شروع به حسابرسی آن کرد ، و در سال 2018 محل ثبت نام خود را به Veliky Novgorod تغییر داد.

درآمد تلفیقی کل گروه Zenden در سال 2020 ، بر اساس داده های خود ، 17.4 میلیارد روبل ، سود خالص – 280 میلیون روبل است.

جستجوها به چه مواردی مربوط می شوند؟

پاول چالتسف ، مدیر مالی خانه پوشاک توضیح داد ، جستجوی دیروز یکی از مجموعه اقدامات تحقیقاتی بود که در ماه های اخیر انجام شده است. به گفته وی ، یک پرونده جنایی برای فرار مالیاتی (در ابتدا علیه اشخاص ناشناس) در فوریه سال 2020 به عنوان ادامه بازرسی توسط سرویس مالیات فدرال آغاز شد.

در سال 2018 ، بازرسی بین اداره خدمات مالیاتی فدرال برای بزرگترین مودیان در منطقه ولادیمیر ، مالیات اضافی را برای بیش از 592 میلیون روبل به شرکت تحمیل کرد. ادعاها علیه “خانه لباس” بر اساس نتایج حسابرسی 2013-2015 بوجود آمد ، سازمان بازرسی به این نتیجه رسید که این شرکت مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده ناکافی را پرداخت کرده است ، طبق گزارش سازمان مالیات فدرال ، بخشی از درآمد ” “صاحبان مشاغل وابسته و کنترل شده.” مقامات مالیاتی اصرار داشتند که 22 نفر از مالکان تنها در این طرح شرکت کنند.

“خانه لباس” ، توسط نظر مقامات مالیاتی عمداً تجارت را “تقسیم می کنند تا درآمد خود را با توزیع آن به افراد وابسته” کاهش دهند ، این شرکت به دنبال “پس انداز مالیاتی ناموجه از طریق استفاده از رژیم های مالیاتی توسط افرادی است که مالیات ارزش افزوده و مالیات بر درآمد را پرداخت نمی کنند”.

از جمله دلایلی که مقامات مالیاتی می دانند این اشخاص حقوقی توسط “خانه لباس” کنترل می شوند ، استفاده از مارک Zenden و کارت های وفاداری به همین نام ، تحویل کالا به کارآفرینان ، ضمانت هنگام عقد قرارداد وام (توافق نامه ها) ) ، مهاجرت کارمندان و غیره

“خانه لباس” مورد اختلاف تصمیم بازرسی مالیاتی در دادگاه داوری منطقه ولادیمیر. دادگاه شرکت را تا حدی تأیید کرد و به مقامات مالیاتی دستور داد 405 میلیون روبل به شاکی بازگردانند. مالیات بر ارزش افزوده اضافی و 187 میلیون روبل مالیات بر درآمد اضافی اضافی به صورت جریمه و سود. در ماه مارس ، اولین دادگاه تجدیدنظر داوری رای دادگاه بدوی را تأیید کرد.

دادگاه ها دریافتند که اداره مالیات شواهد کافی از فعالیت اقتصادی یکپارچه کارآفرینان فردی و شخصیت حقوقی گروه زندن و همچنین تقسیم مشاغل ارائه نکرده است. “برعکس ، از مطالب حسابرسی مالیاتی نتیجه می شود که افراد کارآفرین به طور مستقل محل های خرده فروشی و انبارها را اجاره کردند ، قراردادهای تجاری فعلی را منعقد و اجرا کردند ، کارمندان را استخدام و اخراج کردند ، حقوق خود را پرداخت کردند ، مالیات پرداخت کردند” ، تصمیم اولین او می گوید دادگاه نمونه

چالتسف خاطرنشان كرد: در طول فرآیند ، شركت مبلغ كامل مالیات اضافی را پرداخت كرد و پس از تصمیم داوری ، پول به شركت بازگردانده شد. سازمان بازرسی مالیاتی درخواست تجدیدنظر درخواستی را به دادگاه داوری منطقه ولگا-ویاتکا ارائه داد. جلسه ای در این مورد قرار است 8 ژوئیه برگزار شود.


زندن دارایی های زنجیره کفش آلبا را دریافت خواهد کردعکس: دنیس آبراموف / TASS

چرا پرونده جنایی ادامه دارد

گریگوری نیستراتوف ، یکی از شرکای Forward Legal ، می گوید یک طرح بهینه سازی غیرقانونی را می توان خارج از دوره بازرسی مالیاتی یافت ، اما در محدوده قانونی مجازات تعقیب کیفری است.

“به عنوان مثال ، سازمان های اجرای قانون هنگام تحقیق در مورد پرونده جنایی دیگری ، ممکن است نشانه هایی از جرم مالیاتی را پیدا کنند. در این حالت ، پرونده کیفری حتی در صورت عدم رسیدگی مالیاتی امکان پذیر است. علاوه بر این ، در طول حسابرسی ، سازمان مالیاتی نمی تواند تمام شرایطی را نشان دهد که غیرقانونی بودن طرح بهینه سازی است. یا او قادر نخواهد بود شواهد مربوطه را جمع آوری کند “، نیستراتوف توضیح می دهد.

چنین شواهدی را می توان پس از اتمام بازرسی و مراحل قضایی از تحقیقات ، جمع آوری کرد تا نتایج آن را به چالش بکشد. در این صورت ، وکیل دادگستری نتیجه گیری می کند ، حتی در شرایطی که م alreadyدی قبلاً پس از نتایج بازرسی مالیاتی ، از موقعیت خود در دادگاه دفاع کرده باشد ، پرونده کیفری امکان پذیر است.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *