[ad_1]

وقتی غواصان به منطقه زیر آب نزدیک می شدند ، جایی که انتظار داشتند جعبه های سیاه هواپیمای Sriwijaya Air اندونزیایی را که به دریا سقوط کرد پیدا کنند ، مشخص شد که کار آنها آسان نخواهد بود.

این سایت مملو از بقایای تیز هواپیمای سقوط کرده بوئینگ بود و خطری برای آنها به وجود می آورد. بعضی از قطعات برای جابجایی با بالن های بالابر ، که معمولاً برای سطح دهی قطعات کوچکتر استفاده می شوند ، بسیار سنگین بودند. یک کشتی دریایی با جرثقیل نامیده می شد.

جستجوگران در تلاش برای یافتن و دستیابی به دستگاههایی هستند که برای کشف چگونگی و چرایی هواپیما – یک بوئینگ 737-500 26 ساله که به گفته شرکت هواپیمایی Sriwijaya Air قبل از پرواز در وضعیت خوبی قرار داشت – در حال سقوط است روز شنبه بعد از برخاستن از پایتخت ، جاکارتا ، 62 نفر را حمل کرد.

هر دو ضبط کننده اطلاعات پرواز و ضبط کننده کابین خلبان – اصطلاحاً جعبه سیاه – برای درک آنچه در هواپیمای SJ182 قبل از سقوط اتفاق افتاده بسیار مهم است. ضبط کننده های اطلاعات پرواز معمولاً اطلاعاتی از سرعت و ارتفاع پایه تا ورودی های کنترل پرواز از خدمه را جمع می کنند ، در حالی که ضبط کننده های صدا صداها و مکالمات را از کابین خلبان ضبط می کنند. آنها با هم می توانند به محققان در تعیین علت حادثه کمک کنند.

نوركایو اوتومو ، رئیس تحقیقات هواپیمایی در كمیته ایمنی حمل و نقل ملی اندونزی ، گفت: “ما امیدواریم كه بتوانیم تصوری از آنچه در پرواز رخ داده داشته باشیم.” “در واقع این چیزی است که ما از این جعبه های سیاه انتظار داریم.”

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *