[ad_1]

لندن – بیمارستان های انگلیس تحت فشارهای بی سابقه ای قرار دارند زیرا نسخه ای سریع از ویروس کرونا ویران می کند و کشور را از هم جدا می کند ، با افزایش فشار ، زیرا پزشکان می گویند جان بیشتری را نجات می دهند ، به این معنی که از تخت های بیمارستانی بیشتری استفاده می شود.

نسخه مسری تر این ویروس منجر به ثبت تعداد زیادی از بستری ها در بیمارستان شده و سرویس بهداشت ملی دولت را به شدت در برخی از مناطق کشور کشانده است. در حالی که با موج سر و کار دارند ، تمرین کنندگان به دنبال روشهای سخت بهار به دنبال روشهای مختلفی برای کاهش مرگ و میر هستند.

آنها پروتکل هایی را ایجاد کرده اند تا افراد مسن مبتلا به ویروس از بیمارستان ها به خانه های سالمندان فرستاده نشوند ، جایی که بهار گذشته چنین اقداماتی منجر به شیوع ویروس شد که هزاران نفر را به کام مرگ می کشاند. آنها از درمان های بهبود یافته Covid-19 استفاده می کنند که افراد بیشتری را زنده نگه می دارد.

در این میان ، آنها با عملیات برنامه ریزی شده ادامه دادند تا افراد مبتلا به بیماری های جدی مانند سرطان اقدامات درمانی را انجام دهند. این همچنین به معنای اشغال تعداد بیشتری از تخت های بیمارستانی است.

نکته منفی: بیمارستان ها حتی پر از فشار و فشار بیشتری نسبت به بهار سال گذشته هستند.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *