[ad_1]

متن کامل: بیانیه توییتر در مورد تعلیق نهایی حساب ترامپ

برچسب ها: # @ realDonaldTrump ، # تحریک ، # ترامپ ، # توییتر

11 ژانویه 2021 | از: ingppoo | سیاست های جهانی بدون شرح

مشاهده متن اصلی

توییتر حسابrealDonaldTrump را که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ استفاده می شود به طور موقت تعلیق کرد. دلیل این امر این است که ما تشخیص داده ایم که محتوای توییت های استفاده شده توسط این حساب در معرض خطر ایجاد خشونت بیشتر است. برای اتخاذ این تصمیم ، ما به طور مفصل ارتباطات و زمینه بین توییت های اخیر حساب و رویدادهایی را که ممکن است ایجاد کنند تجزیه و تحلیل کرده ایم. به طور خاص ، ما به دقت نحوه دریافت کلمات و استدلال های نوشته شده در توییت ها در توییتر و خارج از آن و تأثیر آنها بر آنها را بررسی کردیم.

در ارتباط با حادثه هولناک این هفته ، روز ششم ما به او توضیح دادیم که اگر توئیتر دوباره سیاست عملیاتی توییتر را نقض کند ، حساب کاربری بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر چه کسی باشد ، با مجازات های مشابه روبرو خواهد شد. توییتر معتقد است که به منافع عمومی اجازه می دهد سیاستمداران و رهبران جهانی که توسط شهروندان انتخاب می شوند نظرات و دیدگاه های سیاسی خود را بیان کنند و از طریق توییتر با شهروندان ارتباط برقرار کنند. احکام مرتبطآماده شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در عین حال ، ما به صراحت بیان کردیم که هیچ یک از حاکمان نمی توانند تا حدودی در توییتر بر اصول تنظیم شده توسط تویتر تسلط داشته باشند. به طور خاص ، هیچ کس نباید از توییتر به عنوان ابزاری برای تحریک خشونت استفاده کند. ما درمورد اینکه اصول ما چیست و در مورد آنها چه اقدامی انجام شده شفاف خواهیم بود.

ما تجزیه و تحلیل جامعی از رویدادهایی که در روز ششم رخ داده اند انجام دادیم و براساس نتایج اقدامات مشخصی انجام دادیم.

چی شد

در 8 ژانویه ، رئیس جمهور دونالد ترامپ توییت زیر را ترک کرد.

“آرای 75 میلیون میهن پرست بزرگ که به ارزشهای AMERICA FIRST رأی داده و دوباره AMERICA را می سازند باید همچنان مورد احترام قرار گیرند. به هیچ وجه نباید از آنها غفلت یا رفتار ناعادلانه کرد. به هر شکلی! “

بلافاصله بعد ، یک توییت مشابه گذاشتم.

“افراد زیادی از من س askingال می کنند ، به همین دلیل من در اینجا به شما می گویم که من در 20 ژانویه به مراسم تحلیف ریاست جمهوری نمی روم.”

ایالات متحده در حال حاضر تحت فشار شدید است. داستان جمعیتی که در 6 ژانویه به کنگره حمله کردند ، نه تنها از سوی ایالات متحده بلکه از سراسر جهان توجهات را به خود جلب کرده است. در این شرایط ، دو توییت فوق توسط رئیس جمهور ترامپ باید در زمینه گسترده تری تفسیر شود. اینکه بیانیه رئیس جمهور چگونه رفتار خوانندگان خود را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، به ویژه اگر جایی برای تحریک و تحریک خشونت وجود نداشته باشد ، باید به همراه آنچه داستان طی چند هفته گذشته گفته است ، به طور جامع تحلیل شود. وقتی کلمات استفاده شده توسط پرزیدنت ترامپ در “اصول پوشاندن خشونت و جلوگیری از آزار و اذیت” در توییتر منعکس شد ، به نظر می رسید که این توییت ها مغایر مقررات هستند و به عنوان یک قاعده ، حساب توییتر ترامپ را برای همیشه معلق کردیم.

روند ارزیابی

ما با توجه به اصول تجلیل از خشونت و جلوگیری از تحریک ، به دو توییت بالا نگاه کردیم. این اصل با هدف جلوگیری از ترویج رفتار خشونت آمیز نسبت به دیگران انجام می شود. هرگونه تحریک به خشونت منجر به تحریم خواهد شد. این توئیت که توسط پرزیدنت ترامپ به جا مانده است ، افرادی را که آن را خوانده اند تشویق می کند تا در ساختمان ششم به ساختمان کنگره آمریکا حمله کرده و مرتکب جرمی شوند. عوامل زمینه ساز این تصمیم به شرح زیر است.

  • این توییت مبنی بر اینکه وی در مراسم تحلیف رئیس جمهور در روز 20 حضور نخواهد داشت را می توان برای خوانندگان ، به ویژه کسانی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند ، خواند که وی هنوز انتخابات را ناعادلانه می داند. این بیانیه همچنین متناقض با اظهارات قبلی دن اسکابینو از دفتر دبیر ریاست جمهوری مبنی بر انتقال صاف قدرت به بیستم است.
  • به ویژه ، توییت دوم را می توان به عنوان نشانه ای از کسانی که قصد خشونت در مراسم تحلیف 20 ام را دارند ، خواند و گفت: “ترامپ آنجا نخواهد بود” که خوب است دست به خشونت بزنید ، برنامه ریزی شده است.
  • رئیس جمهور ترامپ طرفداران خود را “میهن پرستان آمریکایی” می نامد. این امر همچنین می تواند به عنوان حمایت غیرمستقیم برای نقض خشونت از طریق نفوذ به پایتخت آمریکا باشد.
  • این جمله که آرا supporters طرفداران وی باید در آینده نیز احترام گذاشته شود و به هیچ وجه نباید از آنها چشم پوشی کرد ، دلیل بر این است که رئیس جمهور ترامپ قصد ندارد بدون هیچ مشکلی قدرت را منتقل کند. وی گفت که قصد دارد فقط به صدای کسانی که معتقدند وی در انتخابات پیروز شده است گوش فرا دهد.
  • در آینده ادعاهای زیادی برای ادامه تسلیحات و اعتراضات مطرح شده است و این اعتراضات در واقع در داخل و خارج از توییتر سازمان یافته است. همچنین برنامه ریزی شده است که در 17 ژانویه حمله دوم را به پایتخت نشین و نهادهای اطراف انجام دهد.

بنابراین توئیتر دریافت که این دو توییت نوشته شده توسط پرزیدنت ترامپ خوانندگان را به هیجان آورده و مسئول خشونت های 6 ژانویه هستند. بخشهای زیادی وجود داشت که می توانست به عنوان سیگنالهایی شناخته شود که خوب است خشونت آمیز باشد.[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *