[ad_1]

لندن – سرویس بهداشت ملی انگلیس در حال آماده شدن برای بدترین هفته های بیماری همه گیر به عنوان نوعی ویروس کرونا است که در سراسر کشور گسترش یافته و بیمارستان ها را نسبت به بهار بیشتر تحت فشار قرار می دهد.

ترکیبی از یک نسخه عفونی تر از ویروس ، انطباق کمتر با محدودیت های حذف اجتماعی و تغییر رویه های بیمارستان طوفانی را برای سرویس بهداشتی دولت ایجاد کرده است ، زیرا تلاش می کند بر هجوم عفونت های Covid-19 غلبه کند.

“من فکر می کنم این وضعیت واقعاً جدی است. دکتر دنیل برایدن ، پزشک و معاون دانشکده مراقبت های ویژه گفت: “این سریعتر بدتر می شود.” “ما می دانیم که سه هفته بسیار دشوار خواهد بود.”

دانشمندان دولت می گویند ، نسخه جدید – كه دانشمندان تخمین می زنند بین 50 تا 70 درصد بیشتر از نسخه های قدیمی منتقل شده باشد – با گردهمایی های كریسمس همراه است تا موارد گزارش شده جدید را به سطح روزانه برساند. به نظر می رسد موارد جدید در سطح بالایی تسطیح می شوند ، اما قبل از ارائه هر گونه سود به بیمارستان ها طول می کشد.

در حال حاضر تعداد افراد بیشتری در بیمارستان بیش از هر مرحله از بیماری همه گیر در آوریل سال گذشته است ، در حال حاضر 32300 بیمار مبتلا به Covid-19 در بیمارستان بستری هستند ، در حالی که این تعداد در بهار حدود 21700 نفر است.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *