[ad_1]

وزارت تجارت خدمات “حذف ثبت تجارت” را ارائه داده است كه به تاجر اجازه می دهد بدون نیاز به بازرسی از شعب وزارتخانه ، ثبت تجارت اصلی یا فرعی را به صورت الكترونیكی حذف كند ، زیرا خدمات بلافاصله بصورت رایگان اعمال می شود.

ال تیجاریا نشان داد که شرایط حذف ثبت تجاری عبارتند از: عدم اشتغال به ثبت تجاری ، ثبت نام پایه ای نیست و دارای شاخه است ، اینکه به یک پروانه مرتبط نیست ، و هیچ تعهدی از طرف اداره کل برای خرگوش و درآمد وجود ندارد حذف می تواند از طریق لینک زیر برای خدمات به ثبت تجاری ارسال شود https://mci.gov.sa/fa/eservices/Pages/ServiceDetails.aspx؟sID=9.

وزارت اشاره كرد كه اگر تاجر بخواهد از خدمات استفاده كند ، معامله گر ابتدا بايد از طريق سيستم ورود يكپارچه يا از طريق دسترسي واحد ملي وارد شود.

وزارت بازرگانی گفت: در صورت عدم امکان دریافت خدمات به صورت الکترونیکی پس از یک روز کاری کامل ، می توانید در ساعات کاری رسمی از شعب این وزارتخانه برای دریافت دستی خدمات استفاده کنید.

در این زمینه ، وزارت تأیید کرد که سوابق لغو شده قابل بازیابی نیستند و می توان از طریق لینک یک ثبت تجاری جدید صادر کرد: https://ecr.mci.gov.sa/Land؟returnUrl=٪2F.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *