[ad_1]

برلین – محافظه کاران آنگلا مرکل روز شنبه هنگامی که رئیس حزب میانه رو را انتخاب کردند و اکنون احتمال دارد برای جانشینی خود به عنوان صدارت در انتخابات سپتامبر کاندید شود ، تداوم را انتخاب کردند.

انتصاب آرمین لاچت به کنگره آنلاین اتحادیه دموکراتیک مسیحی در حالی صورت می گیرد که خانم مرکل به پایان دوره طلسم 16 ساله خود به عنوان صدراعظم آلمان نزدیک می شود ، در طی آن او گروه محافظه کار را کاملاً در وسط قرار می دهد ، با اتخاذ سیاست های لیبرال و چپ و پیروزی رای دهندگان. از طیف سیاسی

آقای Laschet ، نخست وزیر پرجمعیت ترین استان آلمان ، نوردراین-وستفالن ، به عنوان سیاستمداری در میانه راه قرار دارد و انتظار می رود این میراث را حفظ کند. مقامات حزب گفتند ، تصمیم در مورد اینکه آیا او محافظه کاران را به عنوان کاندیدای صدارت در انتخابات رهبری می کند ، با رأی جداگانه ای تا آوریل اتخاذ می شود.

آقای لاششت در یک سخنرانی پیش از انتخابات گفت که موفقیت CDU عمدتا به دلیل رهبری شخصی مرکل است که نشان می دهد او نیز جای او را دنبال خواهد کرد.

آقای لاششت گفت بسیاری از رای دهندگان خانم مرکل را بیشتر از CDU دوست دارند ، عقیده ای که بیشتر نظرسنجی ها از آن پشتیبانی می کنند. وی گفت: “ما باید این اعتماد را به عنوان یک حزب حفظ کنیم و شایسته آن هستیم.” “ما باید صادق باشیم ، نه دو قطبی ، [the new leader] باید بر ابزارهای سیاست گذاری در مرکز تسلط داشته باشد. “

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *