[ad_1]

جامعه شناسان نظر روسها در مورد واکسیناسیون اجباری را یافته اند

روس ها معمولاً به تصمیم مقامات منطقه مسکو برای واکسیناسیون اجباری واکنش مثبت نشان دادند. 52٪ از پاسخ دهندگان VTsIOM معتقدند که این اقدام از گسترش COVID-19 جلوگیری می کند ، یک سوم پاسخ دهندگان موافق نیستند

عکس: یاروسلاو بلیایف / TASS

عکس: یاروسلاو بلیایف / TASS

30٪ از روس ها در مورد تصمیم مقامات مسکو و منطقه مسکو برای واکسیناسیون اجباری اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در اقتصاد شهری کار می کنند کاملاً منفی هستند. این از نظر سنجی VTsIOM “واکسیناسیون با عناصر اجباری: جوانب مثبت و منفی” (نتایج RBC است) به دست می آید. 49٪ پاسخ دهندگان در مورد این تصمیم مثبت هستند ، 16٪ بی تفاوت هستند. اغلب اوقات ، ساکنان مسکو و سن پترزبورگ در مورد واکسیناسیون اجباری منفی هستند (36٪). بیشتر از همه بازخورد مثبت در مورد این تصمیم در بین ساکنان شهرهای کوچک با جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر (54٪) است.

VTsIOM در 20 ژوئن یک نظرسنجی انجام داد ، که در آن 1.6 هزار روس بالای 18 سال شرکت کردند ، این نظرسنجی از طریق مصاحبه های تلفنی انجام شد. خطای آماری از 2.5٪ فراتر نمی رود.
بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (56٪) معتقدند که تصمیم گیری درباره واکسیناسیون اجباری با شرایط اپیدمیولوژیک در پایتخت و منطقه مسکو مطابقت دارد. از هر چهار نفر یک نفر (25٪) فکر می کند این کاملا با آن سازگار نیست. هر ثانیه روسی (52٪) اطمینان دارد که واکسیناسیون اجباری کارگران از شیوع ویروس کرونا در مسکو و منطقه مسکو جلوگیری می کند. یک سوم پاسخ دهندگان (34٪) معتقدند که چنین نیست ، 14٪ دیگر نمی توانند جواب قطعی بدهند.

سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو ، از واکسیناسیون اجباری 60٪ کارگران در تعدادی از مناطق در 16 ژوئن خبر داد. پس از پایتخت ، اقدامات مشابهی در منطقه مسکو اعمال شد. در مسکو ، کارگران تجارت و خدمات ، م institutionsسسات فرهنگی ، سازمانهای حمل و نقل ، کارمندان دولت و دیگران. آنها باید در واکسیناسیون گنجانده شوند. در کل ، برنامه ریزی شده است که حدود 2 میلیون نفر واکسینه شود ، مقامات گفتند ، در منطقه مسکو این رقم حدود 1 میلیون نفر خواهد بود.

شیوع ویروس کرونا ویروس Covid-19 در مناطق روسیه

تعداد موارد تایید شده عفونت

منبع: ستاد ضد ویروس فدرال و منطقه ای

داده برای روسیه من


سوبیانین شرط ظهور “محافظ” ویروس کرونا در مسکو را نامیده استعکس: سرگئی کیسلف / AGN

فقط حدود سه چهارم پاسخ دهندگان (77٪) از تصمیم مقامات انجمن مسکو برای انجام واکسیناسیون اجباری در مناطقی که به آن سرویس می دهند مطلع شده اند. برای اولین بار ، 22٪ از پاسخ دهندگان در مورد آن می شنوند ، اینها بیشتر جوانان 18 تا 34 ساله هستند (30-31٪).

بلوک توصیه ویدیو

پیش از این ، پورتال HeadHunter یک نظرسنجی در مورد نگرش روس ها به واکسیناسیون اجباری انجام داده بود. به گفته وی ، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان هم در مسکو و هم در کل روسیه نسبت به اقدام معرفی شده توسط مقامات منطقه پایتخت واکنش منفی نشان دادند ، حدود 35٪ از آن حمایت کردند. علاوه بر این ، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که اگر کارفرما آن را مجبور به واکسیناسیون کنند ، از این کار خودداری می کنند. تقریباً 40٪ از شرکت کنندگان در مطالعه اظهار داشتند که واکسن می زنند. حدود یک سوم پاسخ دهندگان گزارش می دهند که قبلاً واکسینه شده اند ، یعنی 11-12٪ – که قصد واکسیناسیون دارند. حدود 40٪ گفتند که نمی خواهند واکسینه شوند.


چه محدودیت هایی توسط مناطق به دلیل شیوع جدید COVID-19 اعمال می شود. چیز اصلیعکس: پتر کوالف / TASS

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *