[ad_1]

حزب حاکم گزینه های مختلفی را برای بخش فدرال لیست انتخاب آماده می کند

برای اولین بار از سال 2007 ، بخش فدرال لیست روسیه متحد ممکن است از چند نفر تشکیل شود. هنوز هیچ راه حلی وجود ندارد ، اما دیمیتری مدودف در تمام گزینه های مورد بحث حضور ندارد. قسمت اصلی این لیست بدون بار سیاسی سنگین امکان پذیر است

دیمیتری مدودف

دیمیتری مدودف

(عکس: دیمیتری آستاخوف / RIA Novosti)

بسیاری از رهبران

اندازه بخش فدرال لیست روسیه متحد در انتخابات دومای دولتی ممکن است برای اولین بار از سال 2007 تغییر کند. سناریوی اصلی مورد بررسی در کرملین این است که لیست انتخاباتی نه توسط یک رهبر بلکه توسط چند نفر هدایت شود. این را پنج منبع نزدیک به دولت ریاست جمهوری به RBC گفتند.

به گفته آنها ، رهبری تنها تنها در صورتی است که ولادیمیر پوتین در راس این لیست باشد ، اما تاکنون این امر بعید است. وی در تاریخ 4 ژوئن گفت: “من نمی دانم این مشکل به هر روشی ارائه شده است یا برطرف شده است.” پاسخ می دهد خبرنگاران از دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری س wasال کردند که آیا رهبری حزب حاکم پیشنهاد دارد که در لیست رئیس جمهور روسیه متحد قرار گیرد.

قسمت فدرال لیست روسیه متحد آخرین بار در سال 2003 از چند نفر تشکیل شده بود: سپس حزب توسط یک سه نفره متشکل از بوریس گریزلوف ، سرگئی شویگو و یوری لوژکوف هدایت می شد. در سال 2007 ، این لیست تنها توسط ولادیمیر پوتین هدایت می شد و در سال های 2011 و 2016 ، دیمیتری مدودف رهبر آن بود. منابع Meduza (توسط وزارت دادگستری به عنوان یک عامل خارجی شناخته شده است) مطالبهکه امسال چندین نفر در بخش فدرال لیست روسیه متحد حضور خواهند داشت.

دیمیتری مدودف اخیراً هیچ رتبه بندی در انتخابات ندارد. اگر ما در مورد رتبه بندی اعتماد صحبت کنیم ، بنابراین با توجه به داده ها تا 31 ماه مه ، 3/23 درصد از پاسخ دهندگان گفتند كه به او اعتماد دارند ، 6/66 درصد به او اعتماد ندارند (س closedال بسته هنگامی كه پاسخ دهنده باید از لیست پیشنهادی سیاستمداری را انتخاب كند).

با توجه به داده های پاسخ به یک سوال باز (پاسخ دهندگان خود نشان می دهد تعداد سیاسی) ، 2.1 of از شهروندان اعتماد رئیس “روسیه متحد” ، 12.1 do نیست. چندین عضو روسیه متحد در مصاحبه با RBC ابراز تردید کردند که تنها رهبر مدودف در این لیست قادر به آوردن هر چیزی در انتخابات است.


چه کسی “روسیه متحد” را در انتخابات رهبری می کند. چیز اصلیعکس: سرگئی پیاتاکوف / RIA Novosti

تست بر اساس نظرسنجی

در حال حاضر ، کرملین ، براساس نظرسنجی ها ، نسخه های مختلفی از بخش فدرال از لیست روسیه متحد را آزمایش می کند – توسط سه یا چند نفر ، گفتگوهای RBC نزدیک به دولت ریاست جمهوری. به گفته منابع RBC ، تصمیم نهایی درمورد تعداد آنها تا کنون اینگونه نیست.بر اساس قانون ، حداکثر 15 نفر می توانند لیست هر حزب را رهبری کنند.

سه گفتگوی نزدیک به کرملین گفتند ، در عین حال ، دیمیتری مدودف در تمام نسخه های آزمایش شده حضور ندارد. آنها گفتند که یک سناریو نیز در حال بحث است که در آن رئیس حزب در لیست انتخاباتی نخواهد بود. اول ، رهبری او از نظر رتبه بندی اکنون EP نمی دهد. دوم ، این حزب اکنون از مزایایی در دستور كار برخوردار است و رهبری مدودف با شاخص های جامعه شناختی خود می تواند “گفتگوها و بحث های غیرضروری” را برانگیزد. “

اگر تصمیم در مورد عدم حضور رئیس حزب در لیست فدرال آن گرفته شود ، لازم است که به رای دهنده توضیح دهید که چرا این اتفاق افتاده است. یک منبع RBC گفت: ممکن است توضیح داده شود که مدودف ، به عنوان رهبر روسیه متحد ، مبارزات انتخاباتی خود را اداره می کند ، در حالی که معاون شورای امنیت است.

یکی از گفتگویان از روسیه متحد در گفتگو با RBC وقتی از وی خواسته شد درمورد اینکه آیا گزینه رئیس حزب برای هدایت نکردن وی به حوزه های رای گیری واقعاً امکان پذیر است ، به RBC گفت: “هیچ نظری درباره این موضوع وجود ندارد.” مدودف در مصاحبه اخیر خود با كومرسانت ، از پاسخ دادن به این س whetherال كه آیا رئیس لیست حزب است ، پرهیز كرد. “کنگره به این سال پاسخ خواهد داد. ما اطمینان خواهیم داشت که حزب بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است “، – گفت آیا اوست؟


قانونی که منع کاندیداتوری افراط گرایان را در ترکیب نامزدها تأثیر می گذارد
<p>Love Sable (مرکز)</p>
<p>“/><br />
                  </span></p></div>
</div>
<div class=

تصمیم نهایی به چه چیزی بستگی دارد؟

تصمیم نهایی تا حد زیادی به نتایج نظرسنجی ها بستگی دارد – امتیاز نامزدهای بخش فدرال لیست باید بالاتر از رتبه بندی حزب باشد تا بتواند در طول مبارزات انتخاباتی به آن رای دهد.

معیارهای اصلی در تشکیل “لیست های آزمون” محبوبیت نامزدهای بالقوه ، انتخاب ، این افراد باید از رشته های مختلف باشند ، به طوری که هر رأی دهنده ای که فرصت رای دادن به روسیه متحد را می پذیرد ، چیزی برای خود پیدا کند ، توضیح می دهد از رابطین به عنوان مثال ، وزیر دفاع سرگئی شویگو یک نامزد ایده آل برای ارتش و فراتر از آن است. سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه قادر است رای کسانی را که از سیاست غرب در قبال روسیه رد می کنند ، جلب کند. رئیس این لیست همچنین می تواند زنی باشد که نماینده فرهنگ ، علم یا آموزش است. در برابر پس زمینه مبارزه با اپیدمی کرونا ویروس ممکن است یک پزشک شناخته شده داشته باشد ، منبع معیارهای RBC را لیست می کند.

گفتگوی دیگری نزدیک به کرملین می گوید ، قسمت اصلی این لیست ممکن است که در آن هیچ گونه بار سیاسی وجود نخواهد داشت. در این صورت ، چهره های روسیه متحد افرادی از اقشار مختلف جامعه خواهند بود.

منابع RBC تأكید می كنند كه همه سناریوهایی كه رئیس بخش فدرال فهرست روسیه متحد باشد هنوز در حال بحث است ، هنوز تصمیمات سیاسی اتخاذ نشده است. موضوع مذاکرات به کنگره روسیه متحد که در 19 ژوئن برگزار می شود نزدیک خواهد شد. به گفته گفتگویان RBC ، تصمیم نهایی توسط رئیس جمهور اتخاذ خواهد شد.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *