[ad_1]

لندن – در مسابقه بین واکسن و ویروس ، انگلستان – مانند سایر کشورهای غربی – اولویت را به تلقیح سالمندان داده است ، برآورد می کند که چنین استراتژی باعث کاهش شدید مرگ و میر Covid-19 می شود ، حتی اگر مانع از گسترش Covid-19 نشود. بیماری.

دولت تخمین می زند که اگر فقط بیش از یک پنجم مردم را واکسینه کند ، می تواند بیش از چهار پنجم افرادی را که در معرض خطر مرگ هستند از Covid-19 محافظت کند.

اما این استراتژی یک پیامد مهم دارد: در تلاش برای محافظت از افرادی که بیشتر در معرض خطر ویروس هستند ، به جای افراد جوان در سن کار ، محدودیت های روزانه می تواند ماه ها قبل از رسیدن به آستانه های مصونیت گله ادامه یابد. جمعیت گسترده ، که می تواند به خرد شدن همه گیری کمک کند.

رویکرد انگلیس با هدف استفاده از واکسن های کمیاب در حال حاضر برای هدف قرار دادن افرادی که بیشتر در معرض خطر بستری شدن و مرگ هستند ، از این رو در اسرع وقت بار بیمارستان های شلوغ را از بین می برد. . اما این شامل چالش های لجستیکی مانند تحویل واکسن به حدود 300000 نفر در 10 هزار خانه سالمندان در سراسر کشور است که قادر به سفر نیستند.

ندیم زهاوی ، وزیر واکسیناسیون Covid-19 ، روز چهارشنبه گفت: “فقط درها را باز کنید و اجازه دهید همه وارد شوند و به فشار خود ادامه دهند”.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *