[ad_1]

مبارزات جمهوری خواهان آمریکا ، جنگ فرهنگی ، و نه ایدئولوژی سیاسی ، کلیدی است

برچسب ها: # جمهوری خواه ، # لیز چنی ، # مارجوری تیلور گرین ، # جنگ فرهنگی ، # جمهوری خواه آمریكا ، # كنگره آمریكا ، # رسانه های محافظه كار ، # فرهنگ لغو ، # ترامپ ، # ترامپ

16 فوریه 2021 | از: eyesopen1 | خط مشی بدون شرح

واشنگتن پست ، فیلیپ بامپ

مشاهده متن اصلی

جمهوری خواهی که به دلیل سخنان مارجوری تیلور گرین در جورجیا قبل از انتخاب به عنوان عضو کنگره (گرایش های توطئه ، و همچنین خشونت علیه دموکرات ها ، سلاح گرم مدارس و دستکاری در 11 سپتامبر) طرف گرین بود ، حداقل نه به صورت علنی). اما لیز چنی که طرفدار استیضاح ترامپ بود ، در حزب مقاومت بسیار بیشتری از مقاومت سبز داشت. 60 همکار جمهوری خواه به تصدی سمت لیز چنی به عنوان رئیس مجمع عمومی مجلس رای دادند. برعکس ، گرچه گرین از کمیته دائمی برکنار شد ، 199 جمهوری خواه عظیم مخالف رأی دادند.

البته چندین زمینه در اینجا وجود دارد. چنی به صراحت گفت که از انتخاب خود پشیمان نیست ، در حالی که گرین بازتاب زیادی نشان داد. درست است که این واقعیت که همه سخنان مورد بحث قبل از انتخابات آمده است ، بهانه خوبی برای جمهوری خواهان بود ، به عنوان مبنای این استدلال که “رئیس جمهور سابق نمی تواند پس از دوره ریاست جمهوری اش امپراتوری باشد”. قانونگذاران جمهوری خواه باید خوشحال باشند که تصمیم سختگیرانه اخراج همکاران خود از کمیته دائمی را به دموکرات ها تحویل داده اند. در همان زمان ، می توان دموکرات ها را سرزنش کرد و گفت ، “آیا این کافی نیست؟”

همه اینها به عنوان س ofالی بررسی می شود که آیا حزب جمهوری خواه در آینده به “ترامپیسم” پایبند خواهد بود؟ این چارچوبی است که از هم می پاشد و درک آن آسان است. س isال این است که آیا حزب جمهوری خواه نسبت به اعضای منتقد عملکرد ترامپ عصبانی تر خواهد بود یا اینکه از کسانی که با حمایت ترامپ از او تقلید می کنند عصبانی تر خواهند شد؟

با این حال ، این قاب ناقص است. س realال اصلی این است که آیا حزب جمهوری خواه حزبی متمرکز بر ایدئولوژی سیاسی خواهد بود یا حزبی متمرکز بر جنگ فرهنگی.

سناتور چنی و سناتور گرین تنها دو راه هستند. طبق نظرسنجی Axios ، اکثر آمریکایی ها نظر چندانی نسبت به این دو نماینده ندارند. بیش از نیمی از طرفداران جمهوری خواه گفتند که اطلاعات زیادی در مورد نماینده گرین کنگره ندارند ، بنابراین هیچ نظری ندارند. هواداران دموکرات نظر منفی شدیدی در مورد کنگره گرین ابراز کرده اند ، اما این غیر معمول نیست. همچنین مطالعاتی انجام شده است که نشان می دهد اسکندریه دموکرات اوکاسیو کورتس به لطف رسانه های محافظه کار در جمهوری خواهان نیز بیشتر شناخته شده است. در پاسخ به این س ifال که آیا نظرات چنی و گرین در این نظرسنجی جذابیت بیشتری دارد ، از هر 10 طرفدار جمهوری خواه 8 نفر گفتند که هیچ ترجیحی ندارند زیرا آنها درباره هر دو شناخت کافی ندارند. این گواهی است بر اینکه بحث در حال انجام به خودی خود شناخته شده نیست.

ترامپ در سال 2016 عنوان قهرمانی جمهوری خواهان را از آن خود کرد زیرا بر خلاف رقبای خود ، او به طور فعال جنگ فرهنگی ، واحد پول رسانه های محافظه کار را پذیرفت. ترامپ اصلاً سیاستمداری با سیاست یا ایده برای بهبود آمریکا نبود. بلکه اعتقاد به علاقه مندی رای دهندگان به سیاست ، آشکارا از آنها خندید. در عوض ، او قول داد که با تمام قدرت با حزب دموکرات ، جایی که سیاست و فرهنگ از جمله مهاجرت ، تروریسم و ​​سقط جنین در آن دیدار می شود ، مبارزه کند. و اگرچه او به عنوان رئیس جمهور به ندرت به مشارکت واقعی می پرداخت ، اما با جنگیدن با چپ با قدرتی که به عنوان سلاح به او داده شد ، به این قول وفا کرد.

“ترامپیسم” بیشتر مربوط به جنگ فرهنگی است که او به صحنه سیاست جمهوری خواهان وارد کرد تا فقط ترامپ. بسیاری از افراد این سیاست را دوست دارند. قانونگذاران ، که امید چندانی به تصویب این لایحه ندارند ، به ویژه آن را دوست دارند. به جای تصویب این لایحه ، می توانید از موقعیت خود برای تبدیل شدن به یک احمق فاکس نیوز مانند مت گیتس یا یک مدافع اسلحه مانند لورن بابرتز استفاده کنید.

اگر به جنبه دفاعی علیه مارجوری تیلور گرین نماینده کنگره نگاه کنید ، می بینید که این جنگ فرهنگی در جریان است. جیم جوردن ، نماینده مجلس اوهایو ، در فاکس نیوز ظاهر شد و در واقع از گرین دفاع نکرد ، اما از وی انتقاد کرد که “توسط دولت ساکت و سرکوب می شود تا نظرات خود را از دیگران بیان کند.”) “” فرهنگ لغو مفهومی است که آمریکایی درست است که آنها اغلب هنگام انتقاد از چپ نقاشی می کشند.) به گفته آدام کینزینگر ، نماینده کنگره ، گرین خود نیز در جلسات بسته با همتایان جمهوری خواه خود به همین روش صحبت کرد.

در دراز مدت مشکلات بسیار بیشتر از آن است که کنگره گرین یک بار ادعا کرد لیزرهای شلیک شده توسط یهودیان باعث آتش سوزی در کالیفرنیا شده است. این یک واقعیت است که حزب جمهوری خواه به دلیل قرار گرفتن در گروهی که به نظر می رسد این دیدگاه های مضحک را جدی می گیرد ، از حوزه عمومی بیرون رانده می شود. جنگ های فرهنگی مانند عجله خوردن شیرینی هنگام افتادن مهمانی است. به عنوان یک حزب مخالف ، تصویب قانون را دشوار می کند ، اما ارزیابی مسائل سیاسی یا رسیدن به اتفاق نظر در مورد موضوعاتی را که لایحه می تواند برطرف کند نیز دشوار می کند. برای مقایسه ، نوشتن یا انتقاد از لیبرال ها با حضور در فاکس نیوز بسیار آسان است.

محاسبه فاکس نیوز نیز همین است. داشتن نظر در مورد “فرهنگ لغو” بسیار آسان تر از داشتن نظر در مورد تسکین تاج است. در سمت راست ، رقبای زیادی وجود دارند که فقط به جنگ فرهنگی اختصاص داده شده اند ، و شرکت فاکس برای شرکت دشوار است. در واقع ، از زمان آغاز به کار دولت بایدن ، فاکس نیوز 40 درصد زمان پخش بیشتر به بحث در مورد “فرهنگ لغو” نسبت به گزارش کسری بودجه دولت فدرال اختصاص داده است.

آیا حزب جمهوری خواه به حزبی تبدیل خواهد شد که به طور مداوم درباره نتایج انتخابات دروغ می گوید تا در قدرت بماند بدون اینکه رئیس جمهور را بخاطر ایجاد خشونت مقصر قلمداد کند؟ آیا می خواهید حزبی شوید که ممکن است در این زمینه اختلاف نظر داشته باشد؟ آیا حزب مخالف به حزبی تبدیل خواهد شد که صدای خود را به عنوان یک گروه سوسیالیست که در صدد نابودی ایالات متحده است در حالی که برای آنچه چپ در یک روز خیالی انجام می دهد می جنگد ، بلند کند؟

گرین توجه خود را جلب کرد و در کنگره مقام خود را بدست آورد ، زیرا به جنگ فرهنگی متمرکز نبود ، بلکه به طور فعال درگیر جنگ بود. وی در یک فیلم تبلیغاتی برای انتخابات قول داد که با یک تفنگ در مقابل عمر نماینده مجلس ، که با AOC کار می کرد ، “از کشور ما” در برابر “کسانی که می خواهند کشور ما را ویران کنند” محافظت کند. نماینده گرین در مجلس با انتقاد از سخنان گذشته گفت: “تنها هدف دموکرات ها از بین بردن حزب جمهوری خواه ، مشاغل ما ، اقتصاد ما ، تحصیلات و زندگی فرزندانمان است ، آزادی ما را سلب کرده و خلقت خداوند را از بین می برد.” وی به دلیل این امر به شدت از حزب دموکرات انتقاد کرد. به نظر می رسد این صحنه صحنه ای است که نشان می دهد حزب جمهوری خواه در آینده به چه حزبی تبدیل خواهد شد ، نه انعکاس گرین نماینده مجلس.[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *