[ad_1]

کارمندان FSB و FSO در بدست آوردن کدهای QR مشکل دارند

مشکلات مربوط به به دست آوردن کدهای QR در بخشهای جداگانه FSB و FSO بوجود آمد. این به این دلیل است که همه کلینیک های دپارتمان اطلاعاتی را در سیستم اتوماتیک اطلاعات پزشکی واحد (UMIAS) دریافت نمی کنند.

عکس: ویاچسلاو پروکوفیف / TASS

عکس: ویاچسلاو پروکوفیف / TASS

چرا افسران امنیتی نمی توانند کد QR دریافت کنند

کارمندان برخی از بخشهای سرویس امنیت فدرال (FSB) و سرویس امنیت فدرال (FSO) نمی توانند کدهای QR مورد نیاز برای مراکز پذیرایی در مسکو ، منطقه مسکو و برخی مناطق دیگر را دریافت کنند. این ممکن است به این دلیل باشد که همه کلینیک های دپارتمان به سیستم UMIAS متصل نیستند. دو منبع نزدیک به FSB و دو منبع نزدیک به FSO این موضوع را به RBC گزارش دادند. یک منبع نزدیک به نیروهای امنیتی گفت که اطلاعات کارمندان این بخشها در ثبت UMIAS ثبت نشده است.

یک منبع نزدیک به مقامات مسکو می گوید چنین شرایطی ممکن است. اداره بهداشت صوفیه چندین شکایت مربوطه از مقامات اجرای قانون دریافت کرده است.


اکنون بدون گواهی واکسیناسیون در چه مناطقی و در کدام مناطق امکان پذیر نیستعکس: ولادیمیر اسمیرنوف / TASS

این منبع گفت: “برخی از کلینیک های FSB دپارتمان هنوز به UMIAS دسترسی ندارند.” به گفته یک منبع نزدیک به سرویس ویژه ، کدهای QR را نمی توان از کارمندان دفتر مرکزی این بخش دریافت کرد. وی افزود: “به همین دلیل بسیاری به کلینیک های عادی در محل زندگی خود مراجعه می کنند.”

یک منبع نزدیک به این سرویس گفت ، همین وضعیت در مورد واحدهای منفرد FSO صدق می کند.


مرگ و میر همچنان رو به افزایش است. بهترین برای همه گیری 3 ژوئیه

یک ستاد عملیاتی در FSO ایجاد شده است که مشکلات ایجاد یک پایگاه داده واحد برای کارمندان واکسینه شده را برطرف می کند. این منبع گفت: “بسیاری از سربازان در مکان های وابسته به این بخش واکسینه شده اند و اکنون آنها باید در لیست های نگهداری شده توسط این سرویس قرار گیرند.”

در عین حال ، منابعی از FSB و FSO اطمینان دارند که این مشکلات در آینده نزدیک حل خواهد شد.


واکسیناسیون مجدد ویروس کرونا در روسیه آغاز شده استعکس: سرگئی ودیشکین / AGN

یک منبع از وزارت شرایط اضطراری به RBC گفت که این کارمندان بیمه نامه های موقت دریافت کرده اند که طبق آن در بیمارستان های محل زندگی خود واکسینه شده اند و اکنون می توانند کدهای QR را به روش معمول دریافت کنند.
RBC سوالات خود را به بخش مطبوعات و روابط عمومی FSO و مرکز روابط عمومی FSB ارسال کرد.

چگونه می توانید مشکل را حل کنید

الکسی گاوریشف ، شریک مدیر AVG Legal ، متقاعد شده است که وضعیت مشکل دار کدهای QR برای افسران امنیتی نه تنها به این دلیل است که کلینیک های دپارتمان اطلاعات را به ثبت های واحد منتقل نمی کنند ، بلکه همچنین به دلیل نگرانی کارکنان در مورد ایمنی اطلاعات شخصی آنها ، که ماهیتی بسته دارد. “من مطمئن هستم که مدیریت FSO و FSB راه حل هایی برای حل این وضعیت مشکل ساز پیدا خواهد کرد. همه کارمندان این ساختارها دارای اسناد رسمی رسمی هستند که در صورت لزوم می توانند به عنوان جایگزینی برای کد QR تبدیل شوند. “

در همین زمان ، سرلشکر FSB ذخیره الکساندر میهایلوف مطمئن است که اگر شخصی نتواند کد QR دریافت کند ، “فقط از در اشتباه عبور کرده است.” به گفته وی ، افسران اطلاعاتی عادت دارند که در پلی کلینیک های اداری تحت معالجه قرار بگیرند و اگر شخصی SNILS و گذرنامه در دست داشته باشد ، می تواند واکسینه شود و تمام مدارک لازم را در هر کلینیک دریافت کند. میهایلوف معتقد است که مراجعه به یک بیمارستان معمولی مسائل مربوط به رازداری را به خطر نمی اندازد ، زیرا اسناد مورد نیاز برای واکسیناسیون و کد QR حاوی اطلاعاتی در مورد محل خدمت نیست.

بلوک توصیه ویدیو

سرویس مطبوعاتی وزارت بهداشت در مسکو به RBC گفت که اگر واکسیناسیون در بیمارستان های خصوصی ، دپارتمان یا فدرال در پایتخت انجام شود ، کد QR در پورتال gosuslugi.ru یا در برنامه تلفن همراه STOP Coronavirus State Services در دسترس خواهد بود . همچنین می توانید کد را در پورتال mos.ru دریافت کنید. در این حالت ، پس از پر کردن فرم خاصی ، داده ها با ثبت نام واکسینه شده در منطقه و فدرال بررسی می شوند.

پیش از این ، كومرسانت نوشت كه مشكلات بدست آوردن كد QR در اتباع خارجی كه با داروهایی كه در روسیه ثبت نشده اند یا نوع خفیف COVID-19 دارند ، واكسن شده و به بیمارستان های روسیه مراجعه نمی كنند ، رخ داده است.

کدهای QR از 28 ژوئن در کلان شهرها معرفی شده اند. این سیستم به شما امکان می دهد از رستوران ها و کافه ها استفاده کنید و همچنین در مراسم های گسترده بیش از 500 نفر شرکت کنید. تا 12 ژوئیه ، بدون کد QR ، می توانید در تراس تابستانی رستوران اقامت داشته باشید. اگر تست PCR برای این بیماری نتیجه منفی نشان داد ، اگر واکسن تزریق شده باشد یا بیماری ویروس کرونا بیش از شش ماه قبل رخ داده باشد ، می توان کدهای QR را بدست آورد.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *