[ad_1]

شاید مشهورترین بلوار جهان باشد ، اما تنها باری که بسیاری از پاریسی ها به خیابان شانزه لیزه می آیند این است که تیم ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی برنده شود ، پرچم زده یا موشک پرتاب کند.

شلوغ و پر سر و صدا ، بیشتر گردشگران را برای خرید در بوتیک های سطح بالا که مسیر 1.2 مایلی تا Arc de Triomphe را طی می کنند ، ترک می کنند.

اما اکنون آن هیدالگو ، شهردار پاریس ، تحولی 250 میلیون یورویی معادل 303 میلیون دلار را تصویب کرده است که جاده را به آنچه او “باغ خارق العاده” می خواند تبدیل می کند ، مرحله اول قبل از بازی های المپیک 2024 پاریس به پایان می رسد. .

از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، رهبران شهرهای جهان بیشتر به این فکر می کردند که مردم چگونه می توانند در آینده زندگی و کار کنند. با توجه به اینکه افراد بیشتری از خانه کار می کنند ، برخی انتظار ترافیک کمتری دارند و فضای بیشتری برای پارک ها یا فضاهای عابر پیاده دارند.

مبارزین مبارز در پاریس ، سالهاست كه تلاش می كنند در مورد شانزه لیزه ، به نام مزارع الیزیا ، ایده یونان باستان از زندگی پس از مرگ ، کاری انجام دهند. حدود 72٪ از تقریباً 100000 عابران پیاده که هر روز از این منطقه بازدید می کنند ، توریست هستند ، در حالی که 22٪ در آنجا کار می کنند. فقط 6٪ یا کمتر پاریسی هستند.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *