[ad_1]

RBC آموخته است که چه کسی پس از یک روز رای گیری شورای فدراسیون را ترک خواهد کرد

در ماه سپتامبر ، پنج سناتور شورای فدراسیون را ترک می کنند ، از جمله بنیانگذار حزب بازنشستگان ، والری ریازانسکی ، که در انتخابات مقدماتی روسیه متحد ثبت نام نکرد. در همین زمان ، سلیمان کریموف و یوری وروبیوف وظایف خود را حفظ می کنند

والری ریازانسکی

والری ریازانسکی

(عکس: Gavriil Grigorov / TASS)

در ماه سپتامبر ، پس از یک روز رأی گیری ، بسیاری از سناتورها مجلس اعلی مجلس فدرال را ترک می کنند. از جمله دیگران ، معاون اول رئیس کمیته سیاست اجتماعی ، والری ریازانسکی ، نماینده منطقه کورسک ، ترک خواهد کرد. و آرامیس دالکیان ، عضو کمیته بودجه به نمایندگی از Chukotka. این موضوع توسط دو منبع نزدیک به اتاق فوقانی به RBC گزارش شد.

همه این سناتورها نمایندگان مجامع قانونگذاری مناطق هستند و در انتخابات مقدماتی منطقه ای روسیه متحد ثبت نام نکرده اند (ثبت نام در 14 مه پایان می یابد). این بدان معناست که آنها نمی توانند در انتخابات مجامع قانونگذاری مناطق خود شرکت کنند (مگر اینکه کنفرانس منطقه ای حزب تصمیم بگیرد آنها را در لیست نامزدها قرار دهد). طبق قانون “در مورد تشکیل شورای فدراسیون” ، نماینده ای که به عضویت مجمع محلی انتخاب می شود ، اگر با اکثریت آرا به نمایندگی خود در مجلس بالا رای دهد ، می تواند نماینده قانونگذاری منطقه باشد.

RBC از همه سناتورهای فوق الذکر پرس و جو کرد. رایازانسکی از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

چرا آنها می روند

ریازانسکی 70 ساله پیش از این عضو دومای دولتی بود و به مدت ده سال در شورای فدراسیون فعالیت داشت ، تا اینکه اخیراً ریاست کمیته سیاست های اجتماعی را بر عهده داشت. از سال 2008 او رئیس سازمان عمومی روسی “اتحادیه بازنشستگان روسیه” بود ، در سال 2012 حزب مستمری بگیران را بر اساس آن تاسیس کرد. ریازان برآورده شده از جمله محدود کردن دسترسی افراد مسن به پزشکان بدون وساطت پرستاران و پیراپزشکان ، و پیشنهاد شده ممنوعیت سفر افراد خارج از کشور به افراد مستقل.

ریازانسکی ، چرنتسکی (71 ساله) ، دالاکیان (70 ساله) و لیتیوشکین (73 ساله) به دلیل سنشان بخش فوقانی را ترک کردند. تاتیانا کوسایکو قصد دارد از “روسیه متحد” تا دومای دولتی شرکت کند ، این از داده های مربوط به ثبت نام انتخابات مقدماتی مشخص است.

پیش از این ، منابع RBC گفته بودند که پس از انتخابات سپتامبر ، نخست وزیر 91 ساله شوروی سابق نیکولای ریژکوف ، سرگئی بلوسوف نماینده منطقه آلتای و یوری واژنین (اوکروگ خودمختار خانتی-مانسی) می توانند مجلس اعلی را ترک کنند. RBC همچنین گزارش داد که ممکن است یک عضو دومای دولتی (روسیه متحد) ، فرمانده سابق نیروهای هوابرد ولادیمیر شامانوف ، در اتاق بلوسوف جایگزین شود. به طور کلی ، در طول چرخش ماه سپتامبر ، بیش از نیمی از سناتورها می توانند جایگزین شوند ، زیرا بیش از نیمی از مناطق روسیه رئیس و معاونان خود را در مجامع قانونگذاری انتخاب می کنند. انتخابات دومای دولتی نیز در یک روز رأی گیری برگزار خواهد شد.

چه کسی می ماند

بدون تصویب انتخابات مقدماتی ، لیست نامزدهای نمایندگان مجلس قانونگذاری منطقه پسکوف شامل اولین معاون رئیس شورای فدراسیون ، دبیر شورای عمومی “روسیه متحد” آندره تورچاک است. پیش از این RBC اعلام کرد که پس از انتخابات ، وی مجدداً در مجلس بالا نمایندگی خواهد شد. تورچاک در لیست نامزدهای نمایندگی از منطقه وارد سه نفر برتر خواهد شد ، رهبران این لیست حق شرکت در انتخابات مقدماتی را ندارند.

سلیمان کریموف ، سناتور داغستان ، که برای انتخابات مقدماتی ثبت نام نمی کند ، نیز در مجلس بالا باقی خواهد ماند داده ها فوربس ، 15.8 میلیارد دلار) در نوامبر سال 2017 ، وی در نیس به اتهام فرار مالیاتی و پولشویی با خرید املاک و مستغلات لوکس با قیمت پایین بازداشت شد. علاوه بر این ، این سناتور مظنون به حمل 500 تا 750 میلیون یورو به فرانسه ، از جمله پول نقد بود ، اما مقامات نتوانستند شواهدی از دست داشتن وی در تخلفات مالیاتی پیدا کنند و در ژوئن 2018 کلیه اتهامات علیه کریموف لغو شد.

به گفته منابع RBC ، دیگر سناتورهای برجسته سالن را ترک نخواهند کرد – معاون رئیس یوری ووروبیوف ، رئیس کمیته قوانین ویاچسلاو تیمچنکو و معاون اول رئیس کمیته روابط بین الملل ولادیمیر جباروف.

جباروف در مورد اطلاعات RBC اظهار داشت که “انتخابات مقدماتی وی به هیچ وجه اعمال نمی شود ، زیرا برای کسانی که قصد دارند به عنوان دومای دولتی انتخاب شوند” (هرچند کسانی که کاندیدا می شوند) پارلمان های منطقه ای) تیمچنکو به RBC گفت که تصمیم برای ادامه کار وی در شورای فدراسیون توسط یک کنفرانس منطقه ای اتخاذ خواهد شد.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *