[ad_1]

گوگل آرزو دارد همه چیز را به اینترنت متصل کند

برچسب ها: #Google، #Microsoft، #Big Tech، #Amazon، #Alphabet، #Apple، #Internet، #Patent، #Facebook

10 مارس 2021 | از: malecon | مدیریت فناوری اطلاعات بدون شرح

(دقیقه ، مایک مورفی)

مشاهده متن اصلی

ما حق ثبت اختراعات شرکت های بزرگ فناوری را به شما ارائه می دهیم. ما اخباری را از فیس بوک تحویل می دهیم که باعث می شود لباس در بازی های ویدئویی مانند لباس واقعی به نظر برسد ، مایکروسافت که سعی دارد دامنه ورزش را گسترش دهد و Google که داده های افراد مسن را ردیابی می کند. این شرکت ها انواع اختراعات ثبت شده دیوانه را ثبت می کنند. اگرچه بسیاری از آنها بدون شایعات در حال از بین رفتن هستند ، برخی از آنها در آینده در حال تغییر فناوری هستند.

الفبا

سیستم تشخیص سلامت برای سالمندان

افرادی که پدر و مادر بزرگتری دارند معمولاً برای بررسی سلامت والدین یا خرید کالاهایی برای کمک به آنها با آنها تماس می گیرند. حق ثبت اختراع گوگل فناوری است که از راه دور ایمنی افراد مسن را تشخیص می دهد. سیستم Google Home با اتصال سنسورهای هوشمند در سراسر خانه ، اوضاع موجود در خانه را به اشخاص ثالث اطلاع می دهد. به عنوان مثال ، هنگامی که در یک زمان خاص محبوبیتی نداشته باشد ، زنگ هشدار می فرستد. فرد دریافت کننده پخش می تواند از طریق تلفن یا پیامک وضعیت فرد را بررسی کند. مطمئناً شما باید قبل از نصب سنسور در خانه والدین خود اجازه بگیرید.

دیجیتالی سازی محصولات آنالوگ

چند سال پیش ، گوگل Jacquard را معرفی کرد ، حوله هوشمندی که حسگرها را به بافت متصل می کند. می توانید تلفن هوشمند خود را با کاپشن ، کیف و کفش که از محصولات آنالوگ محسوب می شوند ، کنترل کنید. گوگل قصد دارد از این حق ثبت اختراع برای تبدیل هر محصولی که به دستگاه هوشمند دارید استفاده کند. هنگام لمس یا کشیدن لباس می توانید تلفن هوشمند خود را کنترل کنید. بهتر است به جای قرار دادن حسگرها در سراسر خانه والدین خود ، از این محصولات استفاده کنید.

اشتراک اطلاعات از راه دور با کادر پزشکی

شاخه علوم زندگی آلفابت ، به راستی ، هنگامی که برای تشخیص بیماری به بیمارستان نمی روند ، آینده ای را در سر می پرورانند. این اختراع داده های قلب شما را بررسی می کند تا خطرات احتمالی مانند آریتمی را شناسایی کند. البته دستگاههایی از شرکتهای دیگر وجود دارند که عملکردهای مشابهی را انجام می دهند. با این حال ، محصولات Berilly به طور خودکار داده ها و نتایج آزمایشات را به پزشک منتقل می کنند و به پزشک اجازه می دهد تا وضعیت بیمار را درک و تأیید کند. یا سیستمی ایجاد می کنند که در آن الگوریتم ها کاربران و پزشکان را از موارد اضطراری آگاه می کنند.

آمازون

هواپیمای بدون سرنشین مستقل برای جلوگیری از آن

اگرچه از نظر مفهومی ممکن است بسیار ساده به نظر برسد ، اما با استفاده روزافزون از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل ، فناوری بسیار مهمی در آینده است. این یک حق ثبت اختراع برای سیستم اندازه گیری فاصله لیزر متصل به پهپاد است. هواپیماهای بدون سرنشین می توانند از این سیستم برای یافتن و جلوگیری از اجسام اطراف خود استفاده کنند. با این حال ، انسانها و نه فناوری ، از عملکرد مستقل هواپیماهای بدون سرنشین جلوگیری می کنند.

سیب

راهنما پیدا کنید

این بسیار خوب است که اپل برای حل چالش های سیستم های رانندگی خودکار تلاش می کند. این یک حق ثبت اختراع است که به نحوه پاسخگویی یک وسیله نقلیه مستقل به سیگنالهای دستی مختلف هنگام پاسخ به یک کتاب راهنما می پردازد. آینده ای را با علامت توقف و راهنمایی اتومبیل های خودران تصور می کردم.

فیس بوک

شبیه سازی لباس

لباسی که شخصیت ها در بازی های ویدیویی می پوشند مانند لباس واقعی که در زندگی واقعی می پوشیم چروک نمی شود. لباس فرم ورزشی یک نمونه عالی است. در بازی های ورزشی ، به جای کشش پارچه لباس فرم برای بیان کشیدگی ماده هنگام حرکت فرد در زندگی واقعی ، سعی می کنیم با افزایش نام بازیکن روی پارچه ، کشش لباس را بیان کنیم. حق ثبت اختراع فیس بوک برای “شبیه ساز پارچه” با استفاده از یادگیری ماشینی سیستمی است که چین و چروک لباس را در یک دنیای مجازی شبیه سازی می کند. وقتی فیس بوک خدمات VR را به طور جدی معرفی کند ، این سیستم به دستگاهی تبدیل می شود که واقع گرایی بازی های VR را بهبود می بخشد.

مایکروسافت

سیستم نوشتن خاطرات سفر به صورت خودکار

وقتی من جوان بودم ، مادرم هر وقت مسافرت می رفتم ، دفترچه یادداشت نگه می داشت. مطمئناً ، نگه داشتن یک دفترچه یادداشت سفر یک فعالیت ارزشمند بود ، اما در واقع من از سفر بسیار بیشتر از داشتن دفتر خاطرات لذت می برم. این تجربه حتماً در کار نویسندگی به من کمک کرده است. اما من هنوز از سفر بیشتر از ضبط سفر لذت می برم. Microsoft Patent یک فناوری است که با تجزیه و تحلیل تلفن ، متن ، عکس ، موقعیت مکانی و سایر داده های شما به طور خودکار یک گزارش سفر ایجاد می کند. همچنین می توانید این سوابق را با دیگران به اشتراک بگذارید. البته ، شما باید انتخاب کنید که آیا داده های زیادی در مورد آن منتقل کنید یا خیر.

کمک های ورزشی برای افراد کم بینا

این حق ثبت اختراع فرصتی عالی برای گسترش ورزش شما خواهد بود. حسگری که به افراد کم بینا کمک می کند از ورزش لذت ببرند. به نظر می رسد این حق ثبت اختراع دارای یک سنسور Kinect در کنسول بازی مایکروسافت Xbox است که روی کلاه ایمنی تعبیه شده است. وقتی توپ به داخل پارچ پرتاب می شود ، هنگام لرزاندن خمیر با لرزش یا صدا به دارنده سیگنال می دهد. ممکن است پوشیدن کلاه ایمنی بیس بال در زمین بیس بال ناخوشایند به نظر برسد ، اما ما به دنبال راه هایی برای استفاده از این روش به روش های مختلف در زندگی روزمره هستیم. یک مثال عمده ، دادن سیگنال به کاربر است که فرد نابینا می تواند با خیال راحت از کوچه عبور کند.

یخ شکن در شبکه های اجتماعی

با افزایش جلسات تیم ویدئویی زوم در طی همه گیری ، سوالات زیادی در مورد شکستن یخ به دست ما می رسد. س questionsالات معمول یخ شکن این است که وقتی خانه در آتش سوخت چه چیزهایی را باید به ارمغان آورد ، چه مارک هایی را دوست دارید؟ این مربوط به استراحت و دهان باز کردن افراد در یک فضای نامناسب است. پتنت مایکروسافت اطلاعاتی را برای کمک به شما در شکستن یخ هنگام صحبت کردن ، صحبت کردن یا برقراری تماس تلفنی در شبکه های اجتماعی فراهم می کند. این اطلاعات مربوط به دوستان ، همکاران و حتی جلسات اولین باری که با آنها به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنید را فراهم می کند. این اطلاعات در شبکه های اجتماعی در کنار نام شخص یا هنگام زنگ خوردن تلفن ظاهر می شود. با داشتن اطلاعاتی مانند ماراتونی که در آن شرکت کرده اید و اجرای گروههای موسیقی راک مورد علاقه خود در دهه 90 ، می توانید با داستانهایی غیر از کار و زمان راحت باشید.[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *