[ad_1]

[책] راهنمایی برای جانورشناسان سفر به راه شیری توسط آریک کرچنباوم

برچسب ها: # استروبیولوژی ، # استروبیولوژی

29 آوریل 2021 | از: veritaholic | علوم پایه بدون شرح

(Emily Cataneo، Undark)

مشاهده متن اصلی

برخلاف انسان ، کوسه ها ، سمندرها و پلاتیپوس می توانند زمینه های الکتریکی را تشخیص دهند. گوشت چاقوی آمریکای جنوبی و گوشت فیل آفریقایی زمینه های الکتریکی پیچیده ای را ایجاد می کنند که اطلاعاتی را در مورد موقعیت اجتماعی ، جنسیت و سلطه فرد به همراه دارد.

آیا ممکن است برای یک حیوان در جهان از میدان های الکتریکی به عنوان زبان استفاده شود؟ موجودات آسمانی شبیه گل مانند زحل Enceladus ممکن است برای داشتن این ویژگی ها تکامل یافته باشند.

“راهنمای جانورشناسان کهکشان: آنچه حیوانات روی زمین فاش می کنند” (“راهنمای جانورشناسان کهکشان: آنچه حیوانات زمین فاش می کنند. بیگانگان – و ما خودمان هستیم”) از داستان علمی یوهانس کپلر گرفته تا اجرام ناشناخته میان ستاره ای که از خورشید عبور می کردند سیستم در سال 2017 ، بشریت دانشگاه هاروارد Avi Loeb صدها سال است که این تصور را دارد ، و منجر به کار اخیر او Alien: The First Sign of Intelligent Life Beyond Earth گفته می شود که از طریق تنوع حیرت انگیز و س questionsالات مناسب که نشان داده شده است ، شما می توانید در مورد شکل و رفتار زندگی فرازمینی اطلاعات کسب کنید.

کرچنباوم در پارک ملی یلوستون ، دلفین ها در دریای سرخ و پستانداران کوچک ساکن اسرائیل به نام هایراکس به مطالعه گرگ پرداخت و محتوای کتاب را براساس تجربیات خود به عنوان زیست شناس تکاملی توسعه داد. به عبارت دیگر ، اگر بتوانیم نحوه تکامل حیات در زمین را بفهمیم ، می توانیم س questionال درستی درباره چگونگی و چرایی تکامل حیات در سایر سیارات بپرسیم. کرشنباوم استدلال می کند که بر اساس این واقعیت که قوانین فیزیک برای همه جهان یکسان است ، این زمین را می توان به عنوان “یک سایت آزمایشی برای تکامل” دید که پاسخ های واقع بینانه ای برای مشکلات زندگی پیدا کرده است.

بیشتر این کتاب شامل تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف حیوانات روی زمین است. کرچنباوم با جنبش حیوانات ، ارتباطات ، هوش ، اجتماعی بودن ، اطلاعات ، زبان و غیره و همچنین نحوه تکامل این صفات زندگی و چگونگی داشتن یا نداشتن انسان و حیوانات مختلف سرو کار دارد. و بر اساس آن ، ما در مورد گمانه زنی در مورد زندگی فرازمینی صحبت می کنیم. به عنوان مثال ، در فصل اجتماعی بودن ، وی هزینه ها و فواید حیوانات را در یک جامعه پیچیده تحلیل می کند و در مورد فواید همکاری برای تکامل صحبت می کند و بر این اساس ، رابطه در سیارات فرازمینی برقرار می شود. وجود دارد ، ما حدس می زنیم که انتخاب خویشاوندی همکاری در یک جامعه خاص را ایجاد می کند. به عبارت دیگر ، اگر این اتفاق روی زمین افتاده باشد ، احتمالاً در فضای بیرونی نیز اتفاق خواهد افتاد. “شاید نوشیدن چای با یک بیگانه امکان پذیر باشد.”

کرچنباوم حتی این احتمال را که بیگانگان ممکن است مردانی از راه دور ، دانشمند یا سبز کوچک با سرهای بزرگ باشند نیز نادیده نمی گیرد. با این حال ، او می گوید که احتمال وجود بیگانگان فوق العاده هوش فوق العاده فلسفی در فضا چندان زیاد نیست. از طرف دیگر ، حیات فرازمینی ممکن است ، از طریق شناوری درون مایعات شناور است و آنها می گویند که ممکن است باله ها یا روش دیگری برای تعادل آنها تکامل یافته باشد. همچنین س questionsالاتی وجود دارد که جامعه شناسان به آن علاقه مند می شوند. به عنوان مثال ، آیا سیاره ای می تواند به زندگی هوشمند تبدیل شده باشد که به دو نوع مختلف زبان صحبت کند و یکی برده دیگری نباشد.

در واقع ، خوانندگان ممکن است با تمام مقدمات این کتاب موافق نباشند. به عبارت دیگر ، آیا می توان تکاملی را که روی زمین اتفاق افتاده است ، بر روی این جهان ناشناخته و گسترده اعمال کرد؟ با این حال ، به نظر می رسد کرچنباوم این انتقاد را کاملاً پیش بینی کرده است. او از خوانندگانی که با مفروضات او موافق نیستند فقط یک چیز می پرسد. به عبارت دیگر ، بیایید با استدلال منطقی درباره اینکه زندگی فرازمینی چگونه خواهد بود ، نتیجه بگیریم.

کرچنباوم همچنین اختلاف نظرها و گزینه های دیگری را برای گمانه زنی های خود ارائه می دهد. به عنوان مثال ، برخی دانشمندان معتقدند که ریاضیات می تواند زبان جهانی برای برقراری ارتباط با بیگانگان باشد. اما کرچنباوم در مورد احتمال وجود بیگانگان در اشکال مختلف ریاضیات یا تجزیه و تحلیل جهان از دیدگاه متفاوت ریاضیات صحبت می کند. وی معتقد است که زبان ممکن است به همان دلیلی که انسانها برای حفظ یک جامعه پیچیده زبان را تکامل داده اند ، در سیارات بیگانه ظاهر شده باشد. اما در همان زمان ، وی احتمال تکامل زبانها را به دلایل دیگری که ما از آنها آگاه نیستیم ، تأیید می کند. در قسمت دوم کتاب ، او حتی در مهمترین فرضیات خود شک دارد که تکاملی که در زمین رخ داده است به ما امکان درک زندگی فرازمینی را می دهد. آیا به زودی بعید است که با سیارات ساکن موجودات زنده یا روبات هایی روبرو شویم که ظاهراً به طور مصنوعی ساخته شده اند و بنابراین انتخاب طبیعی نداشته اند؟

کرچنباوم می داند که دانشمندان تنها کسانی نیستند که صدها سال بیگانگان را تصور کرده اند. او به نویسندگان داستان های علمی احترام می گذارد ، و همچنین از فرهنگ عامه به عنوان “تماس” در “نگهبان کهکشان” یاد می کند. او همچنین Star Trek: The Next Generation را به عنوان داستان علمی تخیلی شکسپیر توصیف می کند. کتاب مقدس و ریچارد داوکینز در پاورقی های کتاب آمده است. این کتاب انواع عکس ها و نقاشی ها ، از جنگ انسان گرفته تا آمونیت های باستان با پوسته های ظریف را ارائه می دهد. این کار خواندن این کتاب را برای هرکسی آسان می کند.

هدف نهایی آن این است که خوانندگان را وادار کند که سوالات صحیحی درباره زندگی فرازمینی بپرسند ، حتی اگر مجبور به یافتن پاسخ نباشیم. این س alsoال شامل چالش های فلسفی نیز می باشد. به عنوان مثال ، آیا “شرایط انسانی” فرازمینی با ما مشترک است؟ “شرایط انسانی” چیست؟ حیوانات چیست ، بیگانگان چیست ، افراد چیست؟

کاشنباوم می گوید اینها مسائلی است که بشریت در طول تاریخ با حیوانات و افراد دیگر روبرو بوده است و به همین دلیل از اهمیت برخوردار هستند. وی در پایان کتاب می گوید: تا روزی که بیگانگان را پیدا کنیم ، می توانیم در مورد این مشکلات در همین کره خاکی تأمل کنیم و پاسخ ها را برای سایر برادران خود روی کره زمین اعمال کنیم.[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *