[ad_1]

17 کارآفرین مطرح در سال 2020 (2/2)

برچسب ها: # 2020 ، # کارآفرین ، # نیکولا ، # مکعب ، # توییت ، # طرح ها

20 ژانویه 2021 | از: malecon | مدیریت بدون شرح

(پروتکل، بیز کارسون)

مشاهده متن اصلی

ایفئوما اوزوما ، اریکا شیمیزو بنکس ، امیلی کرامر ، فرانسوا بروگر

مبارزه با جنسیت و نژادپرستی در محل کار

در ماه ژوئن ، Ipeoma Ozoma و Erica Shimizu Banks ، که در Pinterest کار می کردند ، پس از ترک یک پست در شبکه های اجتماعی ، انتقاد از جنسیت و نژادپرستی در محل کار ، شرکت را ترک کردند. آقای اوجوما در مصاحبه ای با پینترست تأکید کرد ، “پینترست خسارت عادلانه پرداخت نکرد زیرا کارمند سیاه پوست است.” پینترست سرانجام این تبعیض را پذیرفت و در ماه دسامبر با یک توصیه 18 صفحه ای برای اصلاح فرهنگ سازمانی موافقت کرد. نه تنها این ، بلکه سهامداران Pinterest هنگام طرح دعوی در مورد تبعیض نژادی در شرکت ، با یک دادخواست روبرو هستند.

اما پرونده اوزوما و بنکس فقط آغاز کار بود. در ماه جولای ، امیلی کرامر از شغل سابق خود Map شکایت کرد. به همین دلیل این شرکت مرتکب تبعیض جنسی ، انتقام جویی و اخراج ناعادلانه شد. و فرانسوا براوئر ، مدیر عامل سابق Pinterest ، از این شرکت به دلیل تبعیض جنسی شکایت کرده است. در پایان ، پینترست 22.5 میلیون دلار (25 میلیارد دلار درآمد) وجوه تسویه پرداخت كرد و توافق كرد كه دادخواست را با مدیر عامل سابق Brow خاتمه دهد ، كه 2.5 میلیون دلار (2.7 میلیارد دلار درآمد) به آن اهدا شد سازمان هایی که علیه تبعیض جنسیتی در محل کار مبارزه می کنند. تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم تجربه آنها به وضوح نشان می دهد که حتی پس از جنبش Me Too ، رفتار با زنان در صنعت فناوری هنوز ناعادلانه است.

ویجایا گید ، رئیس سیاست حقوقی ، توییتر

توییتر به اخبار جعلی مربوط به کرونا 19 و انتخابات ریاست جمهوری پاسخ داد

تصمیم گیرنده نهایی در توییتر ، مدیر عامل شرکت جک دورسی است. اگر جلسه استماع مجلس برگزار شود ، مدیر اجرایی شهرستان به جای شاهدان جای می گیرد. با این حال ، اختیارات اصلی در مورد تصمیمات اصلی توییتر به رئیس سیاست حقوقی Baijaya Gadi تعلق دارد. پیش از این ، رئیس Gardi پیشنهاد ممنوعیت تبلیغات سیاسی در توییتر را داده بود و منجر به پاسخ فعال به انتخابات ریاست جمهوری و اخبار جعلی مربوط به کرونا 19 شد که در توییتر منتشر شد. البته سران توییتر و گاردی همیشه درست نبودند. به دنبال جنجال در مورد حذف مقاله ای در نیویورک پست که ادعای ادعا در مورد پسر جو بایدن ، هانتر بایدن را داشت ، مدیر گاردی در توییتر خود نوشت که سیاست شرکت را تغییر خواهد داد.

“فیلتر کردن اظهارات نهایی در میان بسیاری از مطالب در سراسر جهان هرگز آسان نبوده است. در این روند ، قضاوت ها و تعدیل های اشتباه می تواند انجام شود. بعضی اوقات خارج از تعادل است. “

گدی در مصاحبه با پولیتیکو اظهار داشت: در سال 2020 ، هنگامی كه بیماری همه گیر کرونا 19 و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با هم تداخل داشتند ، نقش سرپرست کاهش تهوع تا حد ممکن بود. و بر این اساس ، او به یک شخص اصلی در توییتر تبدیل شد.

جفری کاتزنبرگ و مگ ویتمن از کوبی

درخشش Quibi

در سال 2020 ، جفری کاسنبرگ و مک ویتمن پلت فرم کوتاه فرم Quibi را به عنوان یک دنباله دار معرفی کردند. جلسه بین بنیانگذار DreamWorks و مدیرعامل اسبق HP انتظارات برای انقلابی در صنعت را افزایش داد و آنها به عنوان سرمایه گذاری اولیه 1.75 میلیارد دلار (1900 میلیارد درآمد کسب شده) جمع کردند.

با این حال ، این دو بنیانگذار قبل از گسترش کرونا 19 با مشکل روبرو شده بودند و تجارت از پایین به بالا Quibi به طور کامل بهبود نیافت. Quibi یک سرویس ویدیویی کوتاه با تمرکز بر زمان سفر به کاربران یا زمان صف ارائه داد. با این حال ، با گسترش بیماری همه گیر ، نمی توان اثر مورد انتظار را به دست آورد. نه تنها این ، بلکه اشتباهات مهلک در روند تصمیم گیری و درگیری بین دو بنیانگذار شرایط را بیش از پیش دشوار کرد. Quibi سرانجام اعلام کرد که در ماه اکتبر ، شش ماه پس از راه اندازی ، به خدمات خود پایان می دهد. این یک منظره دنباله دار و یک سقوط بود.

تیم استوکلی ، بنیانگذار OnlyFans

تلاش برای تبدیل سایتهای محتوای بزرگسالان به یک بستر رسانه ای غول پیکر

Onlypans قبل از همه گیری به عنوان یک بستر محتوای بزرگسالان که به شما امکان می دهد محتوای خود را بفروشید ، رشد قابل توجهی داشت. و پس از همه گیری ، وقتی مشاغل بسته شدند و کلوپ های استریپ بسته شدند ، تعداد کاربران پلت فرم آنلاین فقط طرفداران افزایش یافت. بر اساس این رشد سریع ، Onlyfans در تلاش است تا از سرگرمی بزرگسالان به یک غول رسانه ای برود. ردی آمریکایی Cardi B حساب کاربری را مدیریت می کند و بیانسه حتی در آهنگ ارائه شده از Onlyfans نام می برد. مجله اطلاعات اعلام کرد که Onlyfans قبلاً وارد بخش سود شده است و قصد دارد در آینده آن را به محتوای ورزشی و کمدی گسترش دهد.

Onlyfans توسط تیم استوكلی از انگلیس تاسیس شد. او Onlyfans را بر اساس تجربه خود در ایجاد سایت های محتوای بزرگسالان از جمله Glamour تاسیس کرد. استوکلی قصد دارد Onlyfans را در آینده به یک بستر اصلی عظیم برای سازندگان گسترش دهد. و Onlyfans در حال حاضر با 85 میلیون کاربر و بیش از 1 میلیون سازنده یک قدرت مخفی در دنیای رسانه است.

برایان آرمسترانگ ، مدیر عامل Coinbase

بحث پیرامون موقعیت سیاسی در محل کار را روشن کنید

آیا او قهرمان است یا شرور؟ برآورد مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ در سال 2020 جهش کرد. در ماه سپتامبر ، مدیر عامل شرکت آرمسترانگ طرحی را در وبلاگ خود قرار داد که Coinbase گفت شرکتی است که مأموریت شرکت را متمرکز می کند. دو نکته وجود داشت. او مجبور بود بر روی مأموریت این شرکت برای توسعه ارزهای رمزپایه تمرکز کند ، نه اینکه درگیر بحث های سیاسی یا اجتماعی شود. چهره های اصلی صنعت فناوری که به نظر می رسید این شرکت بیش از حد سیاسی است ، از استدلال آرمسترانگ دفاع کردند. همچنین زمانی بود که شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات مانند Google و Facebook شروع به اقدام علیه گفتگو و بیان داخلی کردند. اما دیگران ، ضمن اولویت دادن به سرمایه داری سرسخت ، از ادعای آرمسترانگ به عنوان رد تنوع و شمول انتقاد کردند. و بیش از 60 کارمند در پاسخ به ادعاهای مدیرعامل شرکت را ترک کردند. نیویورک تایمز با کارمندان سابق مصاحبه کرد که Coinbase و مدیر عامل شرکت آرمسترانگ در حال ایجاد جو خصمانه برای برخی از اعضا هستند. با این حال ، چنین انتقادات و واکنش های کارمندان مانع تجارت Coinbase نشد. در ماه دسامبر ، Coinbase اعلام کرد که اسناد درخواست را به طور خصوصی برای درج در لیست ارسال کرده است. اگر عرضه عمومی موفقیت آمیز باشد ، مدیر عامل آرمسترانگ اولین صرافی ارز رمزنگاری شده را هدایت می کند.

ترور میلتون ، بنیانگذار نیکلاس

وعده ای آمیخته با بلوف که نتوانستم به آن عمل کنم

Nicholas ، یک شرکت نوپا که کامیون های هیدروژنی تولید می کند ، در ژوئن با ادغام در SPAC به جکپات برخورد کرد. و چند ماه بعد با اعلام همکاری با جنرال موتورز (GM) توجه بسیاری را به خود جلب کرد. به جای ساختن کامیون ، جنرال موتورز تصمیم گرفت 11 درصد سهام نیکولا را بدست آورد.

با این حال سهام هیندنبرگ ، یک شرکت فروشنده کوتاه ، فاش کرد که تجارت نیکولا “یک کلاهبرداری پیچیده” بود. از آن زمان به بعد ، نه تنها رفتارهای متقلبانه میلتون فاش شده است ، بلکه مدیر عامل شرکت به جرایم جنسی متهم شده است. همچنین ، وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) مدیران این شرکت را به کلاهبرداری فراخوانده اند. مدیر عامل نیکولاس و میلتون ممکن است راه الیزابت هاومز ، بنیانگذار Theranos ، یکی از بدترین کلاهبرداری ها در دره سیلیکون را دنبال کند. میلتون همه سوic ظن ها را انکار کرد ، اما سرانجام در سپتامبر گذشته استعفا داد.

قیمت سهام نیکولا 80 درصد نسبت به اوج خود در ژوئن گذشته کاهش یافت و در ماه نوامبر جنرال موتورز تولید کامیون و خرید سهام را متوقف کرد و همکاری خود را با نیکولا کاهش داد. شرکتهای دیگر یکی پس از دیگری پس گرفته می شوند. یک شرکت بازیافت زباله که با نیکولا قرارداد تحویل کامیون منعقد کرد ، دسامبر گذشته قرارداد را لغو کرد و قیمت سهام به شدت کاهش یافت. میلتون پس از استعفا چندین ماه در شبکه های اجتماعی سکوت کرده است. بلومبرگ گفت که میلتون قصد دارد در آینده به عنوان بزرگترین سهامدار نیکلاس باقی بماند.

قسمت 1[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *