[ad_1]

40 مقاله NPR سال

برچسب ها: #npr ، # مقاله سال

30 دسامبر 2020 | از: ingppoo | جهان بدون شرح

(NPR ، بیل چپل)

مشاهده متن اصلی

سال 2020 در حال پایان است ، در حالی که درک کامل بیان معمول وقایع دشوار است. NPR 40 مقاله ای را که شنوندگان / خوانندگان به آنها پاسخ دادند انتخاب کرد و بیشترین نظرات را در این سال ارائه داد.


سالی بود که مدام عزاداری و تسکین در آن گرفتار می شد. یک سال بود که برای مقابله با آن باید متحد می شدیم ، اما به طور متناقضی ، باید فاصله خود را از یکدیگر حفظ کنیم. یک سال بود که مجبور شدیم جنگ کنیم و احساسات ناراحت کننده و ناراحت کننده بی پایان را تحمل کنیم. حتی در روزهای همه گیر وحشتناک که اکثر مردم جهان قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده اند ، لحظاتی وجود داشت که همه ما آنها را گرامی خواهیم داشت و گرامی خواهیم داشت.

انتخابات هایی انجام شده است که موارد زیادی را به خود اختصاص داده است و گاهی اوقات شما از صحبت کردن در مورد انتخابات خسته می شوید و احتمالاً به زودی به آن فکر کرده اید. ما مقالاتی برای سال NPR را به شما ارائه می دهیم که شامل چیزهایی برای قدردانی است ، لحظات شگفت انگیز و زمانهایی که مجبور بودیم به نوعی آنها را تحمل کنیم ، حتی اگر فکرهای مختلفی داشتیم ، بنابراین یافتن یک نقطه تماس مطلق دشوار بود.

مقالات پربازدید

 1. صفحه وضعیت ویروس کرونا: ایالات متحده هنوز بیش از 300000 مورد تایید شده و 1500 مرگ در روز دارد. تاکنون ، تعداد کل 19 تاج تأیید شده 19 میلیون و تعداد کشته شدگان 226،274 است.
 2. قاضی دادگاه عالی روت وادر گینسبورگ در سن 87 سالگی درگذشترئیس دادگستری جان رابرتز با تسلیت گفت: “ایالات متحده دادگاه عالی تاریخی را که نماد زمان امروز ما است از دست داده است.”
 3. تاج 19 ، همراه با خطر 14 فعالیتی است که افراد در تابستان بسیار انجام می دهند: کارشناسان تأکید کردند که برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا نباید چهار مورد زیر را فراموش کنیم. “زمان ، مسافت ، مردم ، فضا”.
 4. مشکل تعیین کننده بزرگ شدن ، یک لحظه مهم در دوران کرونا 19FBI هشدار داده است که “یک حمله مقیاس” رخ داده است که در آن شخص دیگری بدون اجازه در طول کلاس یا جلسه با استفاده از بزرگنمایی ، پرتاب پورنوگرافی یا تصاویر نفرت انگیز وارد جلسه می شود.
 5. رمز و راز تاج ووهان 19: چگونه بیمار بعد از بهبودی پس از دریافت تشخیص مجدد عفونت ویروس کرونا ، تشخیص منفی می دهد؟ (ماده 3/27 ، قبل از گزارش بسیاری از موارد عفونت مجدد)
 6. نکاتی برای خرید ایمن در عصر COVID-19: متخصصان تأكید كرده اند كه ضد عفونی كردن غذایی كه بلعیده شده ضروری نیست و بیشتر عفونت ها ناشی از قطرات تنفسی است. (البته ، هنوز تعداد زیادی از افراد در ایالات متحده ماسک ندارند ، مقاله 4/12)
 7. CDC “این ویروس برای مدت طولانی با ما خواهد بود”رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها گفت: “ویروس کرونا 19 سه برابر آسانتر از آنفولانزای فصلی است.
 8. دادگاه عالی ، “رئیس جمهور کاملاً از افشای اسناد یا مدارک مستثنی نیست”رئیس جمهور ترامپ اصرار داشت که اسناد تجاری ، از جمله سوابق مالیاتی وی ، در صورت نیاز کنگره و دادگاه ها نمی توانند منتشر شوند ، اما دادگاه عالی دادخواست رئیس جمهور ترامپ را در ساعت 7: 2 رد کرد. قاضی ساموئل آلیتو در بیانیه ای گفت از اقلیت که “اگر حمایت واقعی از رئیس جمهور نباشد ، این یک مشکل است.”
 9. تخته وضعیت ویروس کرونا 19: با پایان پاییز پس از تابستان ، تعداد بیماران با کرونا 19 در سراسر جهان دوباره به شدت افزایش یافته است.
 10. 19 مرگ تاج در ایالات متحده بیش از 100000 نفر است: این مقاله در تاریخ 27 مه در آلاباما بود ، 27٪ از جمعیت سیاه پوست هستند ، اما 44٪ از مرگ های تاج 19 سیاه پوستان است.

مقالاتی با بیشترین نظر خوانندگان

 1. مانگا: کارگرانی که در جنگ کار می کنند کارگران اصلی هستند …: مقررات اساسی ایمنی کارگران بسیار کمیاب است. در ایالات متحده حدود 2.9 میلیون کارگر سوپرمارکت وجود دارد. حتی در یک بیماری همه گیر ، بیشتر کارگرانی که کار مهم فروش مواد غذایی به افراد محبوس در خانه های خود را انجام می دهند ، دستمزد بالایی ندارند و حتی نمی توانند مرخصی استحقاقی بیمار را در خواب ببینند. متوسط ​​حقوق کارگران سوپرمارکت در سال 2019 معادل 11.54 دلار در ساعت بود. کمی بالاتر از حداقل دستمزد فدرال.
 2. زندگی فیلمبردار تلویزیونی فرد راجرز ، داستان عکاس لین جانسون: جانسون گفت راجرز “از اینكه توانسته لذت واقعی كار را به دست آورد خوشحال است.” راجرز یک فیلمبردار تلویزیون و کشیش بود که بیش از 30 سال برنامه محله کودکان “آقای راجرز” را اداره می کرد.
 3. اظهارات رئیس جمهور ترامپ در مورد ویروس کرونا 19: در ابتدا او گفت که این زیاد نیست ، و سعی کرد خطر کرونا 19 را نادیده بگیرد. او سپس بیانیه ای را مغایر قانون اساسی گفت ، رئیس جمهور می تواند تصمیم دولت ایالت را برای تعلیق فعالیت های اقتصادی قرنطینه با “کامل” لغو کند قدرت.
 4. عکس: جهان عجیب همه گیر: فصلها تغییر نکرده و بهار می آید. با این حال ، به دلیل عفونت ویروس کرونا جدید ، هیچ کس سعی در لمس لمس دیگران در جمع ندارد. (مقاله 3/17)
 5. عکس: کار و زندگی در دوران همه گیری: ماکسیمو والدس ، که به مدت 20 سال یک فروشگاه لاستیک در دنور کلرادو اداره می کند ، مجبور شد کارکنان را که چندین سال در فروشگاه او کار کرده بودند به دلیل بیماری همه گیر اخراج کند. وی گفت: “من شغلی ندارم و توانایی پرداخت هزینه شما را ندارم ، بنابراین به دنبال کار دیگری باشید.”
 6. تأیید حقایق اظهارات رئیس جمهور ترامپ در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان: پرزیدنت ترامپ به حمله خود به “چپ سوسیالیست ، رادیکال” کنوانسیون که نامزدی حزب را پذیرفت ادامه می دهد.
 7. برنده مجموعه نمایشگاه بین المللی عکس در Siena: تصاویر خیره کننده ای که نیازی به کلمات ندارند ، به ویژه آنهایی که نوستالژی زندگی قبل از همه گیری را برمی انگیزند.
 8. عکس: ووهان ، مرکز ویروس کرونا: برای نزدیک به دو ماه ، شهر ووهان با 11 میلیون نفر جمعیت کاملاً مسدود شد.
 9. تعطیلات سرد پدربزرگ در همه گیر: تولد لغو شد زیرا فاصله اجتماعی به یک ضرورت تبدیل شد ، نه یک گزینه. به گفته مادربزرگ ، در عوض پدربزرگ تصمیم گرفت در 89 سالگی بماند.
 10. عکس: چگونه مسدود کردن همه گیری زندگی ما را تغییر داد: “در ابتدا همه چیز خجالت آور بود ، اما به زودی فهمیدیم که هر کاری که می کنیم ، می توانیم آن را با سرعتی که برای من مناسب است در هنگام سرگرم کردن انجام دهیم.

بیشترین داستانهای شنیده شده

 1. ایاصوفیهصدای سرودی که در کلیسای جامع مسیحیان در دهه 1400 قبل از تبدیل شدن به صدا درآمد ، چه صدای است؟
 2. ویروس کرونااعضای سهام سهام: مشخص شد سناتور ریچارد بور سهام خود را به ارزش 1.72 میلیون دلار در 13 فوریه به فروش رسانده است ، در حالی که 628000 دلار در جلسات اطلاعاتی قبل از سقوط بازار ، 628000 دلار بود.
 3. ویدیوی TikTok در راه کارکارگری در یک مزرعه تولید سیب زمینی در ایدائو ، با بازیگر نقش اصلی: ناتان آپوداکا تصمیم گرفت دو مایل را طی کند و پس از ماشین درست قبل از خراب شدن ماشین اسقاط ، روی یک تخته طولانی کار کند. موسیقی پس زمینه ای که هنگام عکسبرداری صحنه انتخاب کردم ، آهنگ Dreams در سال 1977 در Fleetwood Mac بود.
 4. نقشه های تفصیلی بر اساس شهرستانوضعیت کرونا 19 در ایالات متحده: نقشه ای برای کسانی که داده های زیادی دارند اما سازماندهی آنها با یک نگاه دشوار است.
 5. میلیاردری که در حین خدمت به فحشا به عنوان خردسال در اثر خودکشی درگذشت جفری اپستیندر همین حال ، اقداماتی که وی انجام داد تا رسانه ای از جرایم خود جلوگیری کند
 6. تاج اضطراری 19 یک ماه پس از اعلامیه ، وعده های رئیس جمهور ترامپ به سختی انجام شد: کارشناسان گفتند که مخالفت کاخ سفید با COVID-19 عمدتا بخش خصوصی است و نه دولت از همان ابتدا. (مقاله 4/13)
 7. گوسفندهای یونیس که 4 سال است تراشیده نشده اند: وقتی یونیس را در ویکتوریای استرالیا بریدم ، 20 کیلوگرم پشم خارج شد.
 8. کودکی که در سن 6 ماهگی نامه ها را از خواب بیدار می کند، یک دانش آموز 12 ساله شد: داستان کالیب اندرسون ، که در جورجیا ، آمریکا زندگی می کند.
 9. وقتی توپ را می اندازید ، می پرسید گرگ ، جد سگ هاآیا این طبیعت گرگ است؟: طبق آزمایشی که اخیراً توسط یک جانورشناس سوئدی انجام شد ، گرگی وجود داشت که هنگام پرتاب حتی توپ را انداخت و آن را به انسان بازگرداند.
 10. رامبراند کار می کندسفری برای کشف اصالت

مقالات طولانی را بیشتر می خوانند

 1. عکس های عکاس ماری الن مارک
 2. زنان ژاپنی برای راحتی در فیلیپین هنوز رنج می برند
 3. با پلیس واشنگتن که با مقامات درگیر هستند دیدار کنید: “نئو نازی های واقعی و حقوق افراطی از ما متنفرند. کاملا. ما همچنین از نئو نازی ها به شدت متنفر هستیم. اما ما واقعاً هیچ خدماتی از طرف چپ رادیکال نداریم و آنها از ما متنفر هستند. فکر نمی کنم ما نئو نازی باشیم. “
 4. شورش های روز استقلال در ریچموند ، ویرجینیا
 5. چرا آفریقای جنوبی به نام یک شهر غیرقانونی ، کوید تبدیل شده است؟
 6. خاطرات نبرد ژانگ جین هو در جنگ کره
 7. مبارزه کادر پزشکی ، قهرمان همه گیر ، از خانه آغاز می شود.
 8. تأثیر تعطیلی کارخانه اتومبیل سازی اوهایو در انتخابات ریاست جمهوری
 9. آیا بوی پارکینسون را حس می کنید؟: داستان جوی میلن ، که بوی عجیبی می داد که بیش از 10 سال قبل از اینکه شوهرش به بیماری پارکینسون مبتلا شود ، بوی دیگری بوی آن را نمی داد.
 10. در عصر تاج فیلآنها را ذخیره کرده و به مناطق حفاظت شده منتقل کنید[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *