[ad_1]

پروژه آسمان خراش های “هوشمند” در Schmitovski Proezd دارای یک مالک جدید است

سهامدار اقلیت مگنیت ، الکسی بوگاچف ، چند میلیونر ، از پروژه آسمان خراش ICity در مسکو بازنشسته شد. اکنون 25٪ از شرکت مدیریت متعلق به VTB است که ساخت و ساز را تأمین می کند

عکس: آندری لیوبیموف / RBC

عکس: آندری لیوبیموف / RBC

بر اساس اطلاعات ثبت شده از ثبت احوال شخصیه های حقوقی ، مالک 25.1٪ در Paveletskaya-Development LLC به ساختارهای گروه VTB تبدیل شد. Paveletskaya-Development از طریق اپسیلون JSC صاحب پروژه ای برای ساخت یک مرکز بلند مرتبه دفتر ICity واقع در اشمیتوفسکی پرویز در نزدیکی مسکو است. تجدید ساختار مالکیت در ثبت احوال ایالات متحده از اشخاص حقوقی در تاریخ 2 ژوئن 2021 صورت گرفت. پیش از این ، این سهم متعلق به ساختارهای صاحب بانک Sistema ، سهامدار اقلیت فروشگاه های زنجیره ای مگنیت ، الکسی بوگاچف بود.

VTB بدون اعلام جزئیات به RBC تأیید کرد که آنها سهمی در این پروژه خریداری کرده اند. بوگاچف از اظهار نظر خودداری کرد. صاحب اصلی این پروژه شرکت توسعه دهنده MR Group است که 74.9٪ از سهام Paveletskaya-Development را در اختیار دارد.

یوری سولوویوف ، معاون اول رئیس هیئت مدیره VTB ، از طریق سرویس مطبوعاتی گفت: VTB “به طور مداوم با شریک اصلی خود MR Group همکاری کرده است.” رومان تیموخین مدیر عامل گروه MR به یاد می آورد که نمونه کارها سازنده در حال حاضر شامل چندین پروژه کامل شده با مشارکت VTB است: به عنوان مثال ، مجتمع های مسکونی میدان Tsarskaya ، Presnya و Basmanni 5. تغییر در ساختار مالکیت سرعت پروژه ICity را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، بدون تغییر گروه MR مشخص شده در آن برنامه ریزی شده است.

در سپتامبر 2020 ، بانک VTB توافق نامه وام برای تأمین مالی پروژه ICity را با سقف بازپرداخت 28.6 میلیارد روبل امضا کرد. به مدت هفت سال

ICity چیست

VTB به یاد می آورد که مرکز تجاری ICity به صورت دیجیتالی قرار دارد و با استفاده از معماری “هوشمند” ساخته خواهد شد ، که ترکیبی از سیستم های مهندسی هوشمند ، اتوماسیون کامل و بهره وری انرژی ساختمان را پیشنهاد می کند.

پروانه ساخت در سال 2020 صادر شد ، اتمام ساخت و ساز برای سال 2023 برنامه ریزی شده است.

مساحت کل مرکز تجارت 230 هزار متر مربع خواهد بود. متر (مفید – تقریبا 150 هزار متر مربع. متر). این مجموعه شامل دو برج خواهد بود: برج فضایی 61 طبقه (257 متر) و برج زمانی 34 طبقه (141 متر). آسمان خراش ها روی یک تریبون هشت طبقه واقع شده اند که امکانات زیرساختی را در خود جای می دهند: مرکز تناسب اندام با استخر شنا ، رستوران ها ، مغازه ها و … در سطح ششم تریبون آنها قول می دهند یک پارک منظره ایجاد کنند.


شرکت تالار شهر مسکو “آپارتمان های پلاتین” را در برج فدرال خریداری کرده استعکس: ولادیمیر گردو / TASS

سازه های بوگاچف در سال 2019 سهمی در این پروژه دریافت کرده اند. گزارش های اپسیلون AD نشان می دهد که بانک Sistema بوگاچف وام را برای ساخت آسمان خراش ها ، با مکان های توسعه نیافته به مساحت 20.6 هزار متر مربع ، اعطا کرده است. متر در مارس 2021 ، وام و سود آن به طور کامل بازپرداخت شد ، طبق گزارش LLC Paveletskaya-Development ، کل پرداخت 584 میلیون روبل بود.

بوگاچف با ثروت 700 میلیون دلار طول می کشد رتبه 171 در آخرین لیست ثروتمندترین تاجران روسیه از نظر فوربس. او به لطف فروش تدریجی سهام فروشگاه های زنجیره ای مگنیت میلیون ها نفر جمع کرد: در سال 1999 ، بوگاچف 25٪ از این زنجیره را در اختیار داشت ، اکنون 0.4٪.

این کارآفرین صاحب شرکت Yug-Agro است که در منطقه کراسنودار گل رز می کارد. از جمله پروژه های املاک و مستغلات بوگاچف ، ساخت هتل و اقامتگاه های بولگاری در مسکو است ، یکی از توسعه دهندگان این پروژه MR Group است.

سهامی که VTB در آنها صاحب پروژه های املاک و مستغلات است

VTB تیم توسعه هالس (Hals-Development سابق) را کنترل می کند. این شرکت مستقیماً به VTB تعلق داشت و اکنون پروژه های آن در صندوق های سرمایه گذاری مشترک بسته تحت مدیریت VTB Capital Hals ثبت شده است و دارای مراکز اداری Iskra-Park و Danilovsky Fort ، فروشگاه کودکان مرکزی در Lubyanka و سایر امکانات و همچنین مجتمع های مسکونی می سازد.

VTB به نفع سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری املاک و مستغلات را خریداری می کند. در ماه مه 2021 ، سرمایه گذاری های VTB Capital 5.5 طبقه در مرکز تجاری SkyLight به نفع سرمایه گذاران خریداری کرد. همچنین ، صندوق های سرمایه گذاری پایان یافته که توسط انبارهای VTB Capital اداره می شوند.

VTB صاحب 23.05٪ از گروه PIK ، بزرگترین سازنده خانه در روسیه است.

[ad_2]

By kpD56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *